Eser Aydoğdu hakkında bilgisi olanlar

sonuyokbunun93

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
39
12
30
Merhaba kızlar, bu Salı günü ESER AYDOĞDU doktoruna randevum var meme büyütme ameliyatı için, muayene ücreti 200tl imiş, ameliyat ise 16bin tl fiyat verdi, şimdiye kdr sorduğum en uygun fiyatı verendi, genellikle 20binin aşağısında fiyat almadım hiç, int den araştırdığımda hakkında çok fazla olumlu yorum var ve elinin çok hafif olduğu asla ağrı yaşamadıklarını yazmışlar kendi sitesinde hatta kağıda el yazısı ile yazanlarında görüntüleri mevcuttu hem kadın olması hem olumlu yorumlar beni çok etkilemişti..fakat bu forum da herkes hakkında kötü yorumlar var yazmış ama asla o kötü yorumları ben bulamadım çok araştırdım, anlayacağınız üzere kafam çok karışık, daha önce ameliyat olan olumlu olumsuz bilgisi olanlar varsa yazarsa çok sevinirim, kendimi bile bile ateşe atmak istemem zaten çok korkuyorum :KK43:

ben kendisiyle deneyimledim ve hayatımıb hatasını yaptım hem vicadanen hem doktorluğu çok kötü eğer iyice araştır bak çpk yorum bulacaksın kadınla ilgili zaten sakın aldanma yaptıkları reklamlara kadına muayeneye bile gitme fikrimi sorarsan

ben kendisiyle deneyimledim ve hayatımıb hatasını yaptım hem vicadanen hem doktorluğu çok kötü eğer iyice araştır bak çpk yorum bulacaksın kadınla ilgili zaten sakın aldanma yaptıkları reklamlara kadına muayeneye bile gitme fikrimi sorarsan
Of şuan yıkıldım yarını iple çekiyordum🤦🏻‍♀️ Sizde mi meme ameliyatı olmuştunuz acaba

Of şuan yıkıldım yarını iple çekiyordum🤦🏻‍♀️ Sizde mi meme ameliyatı olmuştunuz
merhaba eğer bu doktoru düşünüyorsan sana asla ama asla önermem
merhabalar yanıtınız için teşekkür ediyorum🙏🏼 Sizde mi ameliyat oldunuz acaba kendisine

Of şuan yıkıldım yarını iple çekiyordum🤦🏻‍♀️ Sizde mi meme ameliyatı olmuştunuz

merhabalar yanıtınız için teşekkür ediyorum🙏🏼 Sizde mi ameliyat oldunuz acaba kendisine
merhaba evet bende meme küçültme ameliyatı oldum kendisinde kahverengi kısmı üst tarafa dikmiş sütyen giydiğimde bile kahverengi meme başı sütyenin dışında gözüküyor ve gereçkten asistanı vardı o zamnalar sanırım kadının adı eda hanım ikisi hastalarına saygı gösteren insanlar değil tüm kalbimle ve deneyimimle söylüyorum eğer fikir istiyorsan b u kadına kendini emanet etme araştır birçok kötü yorum göreceksin kadın hakkında zaten ve kendi diğer sitelerinde tabii ki kötü yorum bırakmaz kadın

hemen karar verme birkaç doktora görüşmeye git sana yaklaşımları bile çok kıymetli o verdikleri samimi içten görüşme bile acele etmeden iyice araştır kadına görüşmeye gitmek istersen git tabii ama yanında birkaç doktor da araştır öyle karar ver umarım hakkında en iyisi olur

Öyle
hemen karar verme birkaç doktora görüşmeye git sana yaklaşımları bile çok kıymetli o verdikleri samimi içten görüşme bile acele etmeden iyice araştır kadına görüşmeye gitmek istersen git tabii ama yanında birkaç doktor da araştır öyle karar ver umarım hakkında en iyisi olu
hemen karar verme birkaç doktora görüşmeye git sana yaklaşımları bile çok kıymetli o verdikleri samimi içten görüşme bile acele etmeden iyice araştır kadına görüşmeye gitmek istersen git tabii ama yanında birkaç doktor da araştır öyle karar ver umarım hakkında en iyisi olur
Öyle iyi geldi ki yazdığınız, gerçekten vakit ayırıp deneyiminizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum, şuan gidiyorum yoldayım ama inanın gitmek için gidiyorum, asistanı ile mesajlaşıyorum çok soğuk ilgisiz, başka yer ile iletişime geçtim sizinle konuştuktan sonra vanity estetik ihsan türkmen asistanı ile konuştum o kdr ilgili ki aradaki farkı görmemek imkansız 7nisan için oraya da randevu aldım olumlu yorumlar okudum burada inşallah hayırlısı olur zaten korkuyorum ameliyattan keşke herkes işinin hakkıyla yapsa insanlar mağdur olmasa az buz paralar verilmiyor hadi onu geçtim sağlığımız görüntümüz elden gidiyor Allah doğru insanlarla karşılaştırsın herkesi

Öyle

Öyle iyi geldi ki yazdığınız, gerçekten vakit ayırıp deneyiminizi benimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum, şuan gidiyorum yoldayım ama inanın gitmek için gidiyorum, asistanı ile mesajlaşıyorum çok soğuk ilgisiz, başka yer ile iletişime geçtim sizinle konuştuktan sonra vanity estetik ihsan türkmen asistanı ile konuştum o kdr ilgili ki aradaki farkı görmemek imkansız 7nisan için oraya da randevu aldım olumlu yorumlar okudum burada inşallah hayırlısı olur zaten korkuyorum ameliyattan keşke herkes işinin hakkıyla yapsa insanlar mağdur olmasa az buz paralar verilmiyor hadi onu geçtim sağlığımız görüntümüz elden gidiyor Allah doğru insanlarla karşılaştırsın herkesi
kesinlikle öyle maalesef, sanki para almadan yapıyorlar işlerini. Ben onlara göğüslerim olmadı sanki diye gittiğimde ameliyat sonrası ilk haftasında bana senin kilon fazla tabii ki büyük duracak diye dalga geçer gibi konuşmuşlardı benimle ne ağlamıştım o yüzden dediğim gibi hem insanlıktan nasiplerini almamışlar hem de işlerini beceremiyorlar. Hakkım helal olmasın onlara. Siz de eğer doktorunuzdan memnun olursanız rica etsem bana da revize verir misiniz ben de göğüs uçlarımı düzeltmek için bir doktor arıyorum tekrar ameliyat olmak istiyorum.

kesinlikle öyle maalesef, sanki para almadan yapıyorlar işlerini. Ben onlara göğüslerim olmadı sanki diye gittiğimde ameliyat sonrası ilk haftasında bana senin kilon fazla tabii ki büyük duracak diye dalga geçer gibi konuşmuşlardı benimle ne ağlamıştım o yüzden dediğim gibi hem insanlıktan nasiplerini almamışlar hem de işlerini beceremiyorlar. Hakkım helal olmasın onlara. Siz de eğer doktorunuzdan memnun olursanız rica etsem bana da revize verir misiniz ben de göğüs uçlarımı düzeltmek için bir doktor arıyorum tekrar ameliyat olmak istiyorum.
Öyle

Bu arada rica ederim ne demek ben yandım başkası yansın istemiyorum aradan zaman geçmese doktor hanımı mahkemeye bile verebilirim göğsümü kötü yaptı, diğer işlerini bilemem ama meme küçültme ameliyatı yapamadığı ortada. Hastanede de çok ilgisiz ve çok soğuk davranmışlardı ameliyat olacağım zaman sanki zorla yapıyordu enteresandı gerçekten. Amin Allah hepimizi doğru insanlarla karşılaştırsın. Dilerim siz de hayal kırıklığına uğramadan güzel sonuçlar alabileceğiniz bir doktor bulursunuz.

Öyle

Ben İhsan Türkmen'e oldum. İki aydan biraz fazla oldu. Normalde çok memnundum hatta burda da doktoru övdüğüm yorumlarım var, ama bazı sıkıntılar çıktı. Kontrol randevumu bekliyorum. Acele etme derim.

Ben İhsan Türkmen'e oldum. İki aydan biraz fazla oldu. Normalde çok memnundum hatta burda da doktoru övdüğüm yorumlarım var, ama bazı sıkıntılar çıktı. Kontrol randevumu bekliyorum. Acele etme derim.
Ya çok teşekkür ediyorum yorumunuz için, ne gibi sıkıntılar çıktı acaba yazabilir misiniz, özelse mesaj atma şansınız var mı yol yakınken geri döneyim hemen, deli gibi istemek bir yana zaten korkuyorum 🤦🏻‍♀️

Ya çok teşekkür ediyorum yorumunuz için, ne gibi sıkıntılar çıktı acaba yazabilir misiniz, özelse mesaj atma şansınız var mı yol yakınken geri döneyim hemen, deli gibi istemek bir yana zaten korkuyorum 🤦🏻‍♀️
Dikleştirme yaptığı halde sarkma var şu an ve daha iki ay oldu dediğim gibi. Sol memenin üstünde geçmeyen ödem var. Bunların normal olduğunu sanmıyorum özellikle sarkma duzelecek bir şey değil. Doktor gerçekten çok içten ve kibar uzun uzun ilgileniyor, ben de ilk muayenemde ikna olup başka doktor araştırmadım. Ama önemli olan ameliyat sonrası. Ben iki aya yakın canım doktorum diye gezdikten sonra bu problemleri farkettim

Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmem. Iki yil kadar once Lazer liposuction yaptirdim.
vicudum mahvaoldu. Karin ve bacak icleri dalga ve deformasyon cok kotu oldu. Aylarca hiç durmadan spor yaptığım halde hiç bir fark olmadı. Üstelik kendisi çok ilgisiz ve ukala. Bir dünya para verdim ve kendimi mahvettim ona güvenerek. Helal etmiyorum hakkımı.

Pardon duzeltme yapalim, neredeyse 4 yil olmus yaptirali. Malum kucuk cocuk Annesi olunca yillar nasil kostura kostura geciyor anlamiyorsunuz.

X