Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

2.76 bir değer değilki 5 in üstünde olması gerekiyor gidip tekrar test verin bence 5 in üstüne çıkarsa hamilesinizdir ayrıca nasıl 1 aylık olduğunu söyleyebiliyor 2.76 lık bir değerle en az 400 500 küsür olması gerekmiyormu ?
Hafta sonu vs sonuçları öğrenmeye gittiğimde aradan 6 gün geçmişti adetim de iki gün geçmişti artmış olduğunu düşünmüş olabilir mi kan verdigimde daha 3 gün vardı adetimin olmasına kan verdiğimde. Umarım kafanızi karıştırmadm. Off ayın 22 randevu bulabildim o güne kadar bekleyemiycem korkuyorum çünkü spiralim var acile gitsem yardımcı olurlar mı

Hafta sonu vs sonuçları öğrenmeye gittiğimde aradan 6 gün geçmişti adetim de iki gün geçmişti artmış olduğunu düşünmüş olabilir mi kan verdigimde daha 3 gün vardı adetimin olmasına kan verdiğimde. Umarım kafanızi karıştırmadm. Off ayın 22 randevu bulabildim o güne kadar bekleyemiycem korkuyorum çünkü spiralim var acile gitsem yardımcı olurlar
Zamanla bulantı da olucak diye bulantı ilacı bile yazdı

Merhaba kızlar bendede pkos var adetim düzensiz ama her ay olurum ilaçsız. 30 gunde 1 oluyorum. mayis 19 adet gösteriyor yumurta takibi yapmadım ama bugün hafif kan geldi ama çok afedersiniz silince ve çok az sizce adet yaklaştığı için mi yoksa yumurtlama mi oluyor

Hafta sonu vs sonuçları öğrenmeye gittiğimde aradan 6 gün geçmişti adetim de iki gün geçmişti artmış olduğunu düşünmüş olabilir mi kan verdigimde daha 3 gün vardı adetimin olmasına kan verdiğimde. Umarım kafanızi karıştırmadm. Off ayın 22 randevu bulabildim o güne kadar bekleyemiycem korkuyorum çünkü spiralim var acile gitsem yardımcı olurlar mı
Acile gidip kan tahlili verin eğer pozitifse bi özele gidip hemen spirali çıkarttırın

Arkadaşlar selam herkese benim sat 26 nisandı son 3 4 gündür sol kasığım çok ara ara ağrıyor ama normal bir ağrı değil bir anda bıçak saplanır gibi oluyor hareket ettiremiyorum bacağımı. Yumurta akı akıntım var . Pcosum acaba yumurtam çatladığı için mi ya da bu zamanlarda tutunuyorsa onun ağrısı mıdır hamileliğini bu şekilde erkenden hisseden oldu mu bir buçuk yıldır çocuk istiyorum vücudumu çok iyi takip ediyorum ilk defa ovülasyon sürecim bu kadar ağrılı oldu( cevaplarken alıntı yaparsanız çok sevinirim ) 💕

X