Erken gebelik testi ile ilgili yardımcı olabilir misiniz

Ozgess_

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
135
-26
29
Merhabalar beklenen adet tarihim 4 mayıstı 28 günde bir adet oluyorum bugün 6sı hala olmadım. Avox marka erken gebelik testi aldım ve negatif çıktı . Sizce gebelik olabilir mi ama olsa negatif çıkmazdı diye düşünüyorum test

Merhabalar beklenen adet tarihim 4 mayıstı 28 günde bir adet oluyorum bugün 6sı hala olmadım. Avox marka erken gebelik testi aldım ve negatif çıktı . Sizce gebelik olabilir mi ama olsa negatif çıkmazdı diye düşünüyorum test
Biraz önce gecikmenin 6. Gününe kadar negatif test görüp 7. Günde silik çizgi ile hamileliğini öğrenen birini okudum . Bende gecikmemin 3. Günündeyim . Çatlatma iğnesi olmuştum bu ay onun etkileridir diye düşünüyorum . Yarın test yapıcam tekrardan

gec döllenme de olabilir. her sey olabilir. reglin gecikmesinin 10.günü tekrar test yapabilirsiniz

Erken gebelik testlerine çok güvenemiyorum. Arkadaşım 3. Gün gecikmede erken gebelik testi yaptı negatif, normal kaset testte baya belirgin çıktı. Ama en kesini kan testi. İnş istediğin gibi olur sonuç

Erken gebelik testleri yüzde 99 doğru çıkıyor

Ben 4 aydır deniyordum ve hep negatif. Bu ay iki çizgi çıktı biri silikti 1 hafta bekleyip kan testine gittim ve sonuç pozitifti.

Kizlar beta hcg baktirmak icin ozel hastanenin aciline mi gidiyorsunuz ve ucret ne oduyosunuz acaba? Benim bu ay ilk denemem aydinlatirsaniz sevinirim

X