Makyaj Ürünleri erkekler kırmızı ruju sevmiyor mu ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
erkeklerin beğenisi neden önemli olsun ki? öncelikle siz kendinizi kırmızı rujla beğeniyor musunuz o önemli. siz kendinizi beğendikten sonra karşı cins de eminim beğenir, beğenmiyorsa siz de onu beğenmeyin :KK70:

Tam tersi bence seviyor hatta erkekler kirmiziyi seviyor ruj oje elbise hic farketmez... Benimki özel bir yere gidecegimiz zaman ruj secmek icin ruj cantami actigimda yanima gelir ve direkt kirmizi ruju elime verir baska secmeme firsat bile vermez :)) kirmizi ruj da bambaska duruyor hani bu erkekler isi biliyor :))

Kırmızı ilgi çeken bir renk olduğu için erkekler daha çok tercih ederler. Birde senin kendine o rengi yakıştırman önemli tabii. :)

ay benm eşimde sevmediğini söylüyor sil fln dedi geçn ama ben kendm için yapıyorm hafif bir göz makyajı kırmızı ruj gayette yakıştırıyorm kendime dışarı çıktığmda hayatta yapmam çok fazla ilgi çekmemk için ama evde severm yani kendm için yaparm neden sil diyo anlamadmda:KK66:

Geçen haftalarda kızlar gecesi vardı rutin, çıkarken eşime dedim ki "senin için sürmedim kırmızı ruj". Cevap olarak "tişikkirlir sipirmin" dedi ve sıkıca sarılıp öptü. Kıskanıyorlar gayet net bence :KK48:

Erkekler gece makyajında kırmızı ruj surunce woooow derken gündüz sürünce atmosferemi uygun bulmuyorlar anlamadım çok guzel durmadigini gozlerinden anliyorsunuz...diyecegim o ki koyu makyajlar uzun eyelinerlar güneş battikdan sonra dudaklara kirmizi kondurun süpersiniz güneş dogmus gunduz olmus acik ren goz makyaji ile kirmizi ruj kondurunca hayirdir ya ne bu gibi garip tepkiler alabilirsiniz:halay::KK1::KK1::KK54:ama unutmuyoruz gece makyajı ise kırmızı ve tonları olmalı

Benim erkek arkadaşım hiç sevmiyorum demedi o genelde koyu mor rujlarımı sevmez ama böyle nude yada pembe şeftali tonları sürdüğüm zaman rujun ne kadar güzel olmuş diye ayrıca söylüyor sanırım bu tonlar daha hoş geliyo ona :deli::deli::deli:

Dudakları aşırı ince olmayan kadınlarda çok beğenirler, üstelik dudak kalemiyle beraber kullanılınca daha düzgün olduğu için çok hoşlarına gidiyor. Tabii kırmızı ruj için diş bakımı da her zamankinden daha önemli. Ben genelde mat kırmızı kullanıyorum, olumsuz bir yorumla karşılaşmadım :halay:

X