Erkek arkadaşımın ablasıyla tanışıcam

susver09

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
48
14
22
1.5 yıla yaklaşan bir birlikteliğimiz var sevgilimle daha önce hiçbir akrabasıyla tanışmadım beni biliyor ama hepsi. Ablasıyla tanışıcam ilk kez o benim kardeşimle ayak üstü bir yerde konuştu tanıştı 2 dk sadece kardeşim sonra okuluna gitti o şekil. Ablasıyla kafede buluşucağız ve ertesi gün de ablasının doğum günüymüş. Hediye almam gerekiyor mu sizce

Ay çok can sıkıcı zamanlama ya, 1 hafta öncesi 1 hafta sonrası olsaydı bir gün sonrası çok saçma olmuş.
Ne alabilirsiniz ki hiç tanımadığınız birine. Ya hiç bilmiyor gibi devam edin ya da gititigniz kafede ir mum yakın pastaya uflesin

Hediye alsan kutlasan bak bak göze girmeye calisiyo der. Almasan bildiği halde insan bi kuru tebrik eder hava felan der. Iki ucu çikolatalı değnek. Sevgilinize danışın ne diyosa onu yapın. Yada kahve içmeyi seviyorsa öyle bi fincan vs alabilirsin.

Tarih ne kadar kötü denk gelmiş. Bisey alsanız da laf olabilir almasaniz da. Ama ben olsam almazdım muhtemelen sonuçta doğum günü o gün değil ertesi günü. O gün tanışmış olacaksınız ertesi gün arar kutlarsiniz.

1.5 yıla yaklaşan bir birlikteliğimiz var sevgilimle daha önce hiçbir akrabasıyla tanışmadım beni biliyor ama hepsi. Ablasıyla tanışıcam ilk kez o benim kardeşimle ayak üstü bir yerde konuştu tanıştı 2 dk sadece kardeşim sonra okuluna gitti o şekil. Ablasıyla kafede buluşucağız ve ertesi gün de ablasının doğum günüymüş. Hediye almam gerekiyor mu sizce
Kapalı ise şal.Degilse kolye vs. Alabilirsin.

Almana gerek yok bence erkek arkadaşınız bir şey almış mı veya alacak mı eğer almadiysa ortak bir çiçek alıp gonderebilirsiniz veya erkek arkadaşın verir

Hayir bence gerek yok bir tatlı al ama kapaliysa eşarp götürebilirsin

Zamanlama kötü olmuş. Hediye almana gerek yok bence. Kutlarsın konusu geçerse yeter

Hediye almanıza gerek yok. Bu tanışmayı, aileye kabul gibi değerlendirmemeye çalışın. Bazı insanlar için, arkadaş ve kardeşlerle tanıştırmak sıradan bir durum olabilir.

Hediye almaya gerek yok saçma kaçar kendiside beklemiyordur zaten. Ama kutlama yapıpta sizi davet edecekse ozaman alırsınız.

X