Epiten Kullanan Var mı?

Epiten epilasyon kremi varmış.Bioder gibi kullanan varmı?
Fiyatı nedir ? Nasıl kullanılıyor?

Epiten hiç duymadım canım valla. Her gun yenılerı cıkıyor demekkı. Ben episiva almıstım onu kullanıyorum . Etkısını suan sadece gec cıkarmasıyla gordum azalma ıcın henuz erken sanırım.

arkadaşlar hiç kullanan yokmu eczanede satılıyomuş 31 ytl imiş
bioderden ağzım yandı kullana arkadaşlar varsa lütfen deneyimlerini paylaşın

ben kullanıyorum canım.hem fiyatı uygun hemde işe yarıyo.ağda yaptıktan sonra kullanıyosun tabi her gece sürücen.eğer sabırla devam edersen seyrelme oluyo ve çıkan kıllarda çok yumuşak çıkıyo.

ben kullanıyorum canım.hem fiyatı uygun hemde işe yarıyo.ağda yaptıktan sonra kullanıyosun tabi her gece sürücen.eğer sabırla devam edersen seyrelme oluyo ve çıkan kıllarda çok yumuşak çıkıyo.

arkadaşım ne kadar zaman kullanarak bu sonucu aldın? birde eğer fiyatı 31ytl ise bioderle aralarında pek fark yok:kahve:

genel bilgi
Epiten Epilasyon Kreminde kullanılan bitki özleri yeni jenerasyon bitkiözleri olup, kozmetik teknolojisinde günümüze ulaşılmış en son noktadır. Diğer ürünlere kıyasla daha derine ulaşabilmekte, böylece dokuya hasar vermek yerine kıl köküne etki ederek kalıcı sonuçlar sağlamaktadır. Kullanılan bitki özlerinin antiok sidan özelligi sayesinde cildinizin günlük bakımını sağlar.
HEM BAYANLARA HEM ERKEKLERE ÖZEL EPILASYON VE TÜY DÖKÜÜCÜ KREM
EPİLASYON CİHAZLARINDAN ÜSTÜNLÜKLERİ
1 Kullanımı pratik Olması
2 uygulama Süresinin Çok Kısa Olması
3 Acısız Olması
4 Uygulama Maliyetinin Çok Düşük Olması
5 Evde Uygulanabilir Olması
6 Bitkisel Ve Doğal Olması
sağlık bakanlığının 18.03.2005 tarih ve 013587 nolu izniyle üretilmiştir...

X