En iyi bebek şampuanı hangisi?

Ben mustela kullanıyorum kötü diyemem ama kendimde denedim göz yakıyor hafif bir daha almam. Mustelanın losyonu cildindeki sivilcelere falan baya iyi geldi ama. Dererjan olarak ıni bayb yenidoğan kullanıyorum kokusuz şuanlık memnunum
Teşekkür ederim bende mustela düşündüm trendyolda baya iyi de demişlerde sonra vazgeçtim. Göz yakmayan olsa iyi olur hem vücut hem saç için kullanacağım. Sebamed kullandınız mı göz yakıyor mu iyi mi biliyor musunuz

Sen baya denemişsin sanırım şamlpuanları😅 bende daha şimdiden dalin ve komili denedim anlamıyorum da iyi mi kötümü yüzü sivilce gibi neyden olduğunu da anlayamıyorum dalin yapıyordur dediler akrabalar bende elimde komili var onunla yıkıyorum 2 gündür hala aynı isilik mi yoksa şampuanlar mı yapıyor anlamadım
Keşke en dandiğiyle başlamasaydın.

Şampuan purseed kullanıyorum. Temiz içerik olması önemli. İncia kullanmıştık ondan memnun kalmadım. Purseed daha iyi geldi.

Şampuanlar yapıyor olabilir mi sadece yüzünde var
Olabilir, şampuan yapar , yetiştin deterjanı yapabilir, yumuşatıcı yapabilir kıyafetlerinin pamuk oranına bak onlar yapabilir tenine temas eden kumaşlar... Her şey olabilir gözlemleyeceksin

Teşekkür ederim bende mustela düşündüm trendyolda baya iyi de demişlerde sonra vazgeçtim. Göz yakmayan olsa iyi olur hem vücut hem saç için kullanacağım. Sebamed kullandınız mı göz yakıyor mu iyi mi biliyor musunuz
Ben sebamed kullandım yenidoğanken kokusuz ve göz yakmıyor tam bir yenidoğan şampuanı. Şu an la Roche posay kullanıyorum

Olabilir, şampuan yapar , yetiştin deterjanı yapabilir, yumuşatıcı yapabilir kıyafetlerinin pamuk oranına bak onlar yapabilir tenine temas eden kumaşlar... Her şey olabilir gözlemleyeceksin
Teşekkürler duru granül sabun kullanıyorum kıyafetlerine. Ya kıyafetlerden ya da Şampuanlardan sanırım bakacağım

Ben sebamed kullandım yenidoğanken kokusuz ve göz yakmıyor tam bir yenidoğan şampuanı. Şu an la Roche posay kullanıyorum
Teşekkür ederim dün sipariş verdim sebamed yeni doğan şampuanı aldım bakalım onu deneyeceğim yüzündeki sivilcecikler giderse büyük ihtimal Şampuanlardan oluyormuş derim. Sıcaktan değildir pek fazla giydirmiyorum Bi uzun kollu zıbın donu eldiven banyodan sonra sadece takım yeleklerinden giydiriyorum üşütmesin diye

Nasıl anlıcam bilmiyorum. Yüzündeki sivilce gibi şeyler neyden oluyor anlamıyorum dalindendir diye komili ye geçtim sebamed geçmeyi düşünüyorum onların yaptığına da emin değilim sağlıkocağına götürdüm krem verdi
Kaç aylık? Çok sıcak tutmuyorsanız ve isilik olma ihtimali düşükse, bu mevsimde pek ihtimal vermiyorum, alerji ihtimali üstünde durun.

Ben siveno kullanıyorum, bir arkadaşım çalışıyor orada. Formülünün en temiz formül olduğuna ikna etti beni hiç de sorun yaşamadım bugüne kadar. Parfümü falan olmadığı için öyle çok güzel kokmuyor ama doğal en azından🤷‍♀️

Yenidoğan döneminde Ben Sebamed kullandım şu anda goonun şampuanını kullanıyorum deterjan olarak da fakir ve Uni Baby ile değişik kullanıyorum

Deneye deneye bulacaksın maalesef. Temiz içerikli diye kendimizi yirtsakta bebek karar veriyor ona 😅 bir de yenidogan mi bebegin. Yenidogan bebeklerde oluyor sivilce gibi.

Dalin benim oğlumu mahvetti cildi hassas bebeklere dalindir komilidir kullanmayın bazı bebeklerin cildi tepki göstermesede yinede bu şampuanlar çok kimyasal onlarada kullanmayın. ecowell aldım göz yaktı sonra minidolin aldım temiz içerik ve egzama vs için iyi geliyor ona geçtim kesildi o döküntüler şimdi mustela alıyorum büyüdüğü için. Deterjanda siveno alıyordum.

Şampuan olarak chicco, deterjan olarak Dalan granül sabun kullanıyorum. Memnunum.

X