Vücut Kremleri En çok kullandığınız ve sevdiğiniz vücut kremi ve losyon markaları nedir?

Vücut kremleri, losyonlar

Gul receli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
640
337
Arkadaslar burada beğendiğimiz en çok kullandığımız vücut kremi veya losyon markalarını ücretleriyle ve resimleriyle paylaşalım.Hepimizin de istediği gibi bende vücudumu enfes kokularla ve yumuşak dokularla beslemek şımartmak istiyorum.O yuzden bu konuyu açtım.Bilgi paylaşımı yapalım.Herkes yararlansın ❤

Günde iki üc cay kasigi hindistan cevizi yagi tüketmeye basladim son bir haftadir ve kuru cildim gitti yerine saglikli ve parlayan bir cilt geldi ..hala inanamiyorum :KK9:mucize gibi birsey ve cidden parliyor isil isil. Bence yediklerimiz ictiklerimiz kimyasal losyonlardan ve kremlerden daha önemli. Bunu anlamis oldum..herkese ictenlikle tavsiye ederim. Faydalarini nette arastirabilirsiniz.

Günde iki üc cay kasigi hindistan cevizi yagi tüketmeye basladim son bir haftadir ve kuru cildim gitti yerine saglikli ve parlayan bir cilt geldi ..hala inanamiyorum :KK9:mucize gibi birsey ve cidden parliyor isil isil. Bence yediklerimiz ictiklerimiz kimyasal losyonlardan ve kremlerden daha önemli. Bunu anlamis oldum..herkese ictenlikle tavsiye ederim. Faydalarini nette arastirabilirsiniz.
Hindistan cevizi oyle fazla kalorili bir meyve ki yagini ictigimizde nasil olur bilmiyorum :KK43:

merhaba kesinlikle body shop öneriyorum her kokusu güzel ben pembe çilekli gibi olanını kullanıyorum. bir kutusu 6-7 ay gidiyor nerdeyse çünkü çok yoğun. hem bereketli hem yumuşacık yapıyor.. öneriyorm.

Victoria secret vücut losyonları inanılmaz kokuyor ve kokusu çok kalıcı parfüm gibi mis kokuyor. Çilek ve şampanyalısını kullanıyorum açık pembe şişesi 30₺ sanırım fiyatı. Sürünce söylerler hep mis gibi kokuyorsun diye :21:

hunca nın zeytinyağlı el ve vücut losyonu çok güzel kokuyor. Yumuşacık yapıyor cildi. Yağlı his de bırakmıyor. Ben çok memnunum.

Avon iy
Arkadaslar burada beğendiğimiz en çok kullandığımız vücut kremi veya losyon markalarını ücretleriyle ve resimleriyle paylaşalım.Hepimizin de istediği gibi bende vücudumu enfes kokularla ve yumuşak dokularla beslemek şımartmak istiyorum.O yuzden bu konuyu açtım.Bilgi paylaşımı yapalım.Herkes yararlansın ❤
Avon iyi degil ama cherish vucut losyonu var kokusu muhtesemmm

kesinlikle lr aloavera içerikli body balm tavsiye ediyorum cildi bebek poposu kıvamına getiriyor ayrıca cildin yaşlanmasınıda geciktiriyor ilgileniyorsan bende kullanıcsıyım yardım edebilirim

kesinlikle bu ürünü tavsiye ediyorum özellikle vücut losyonu harika tekrar duş yapana kadar misler gibi kokuyorum şahsen:) herkezde bayılıyor

Eklentiler

• Products_Karolina_Kurkova.jpg
    Products_Karolina_Kurkova.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 388
Ben Isparta Şarkikaraağaç Göksöğüt köyünde yanıkcı ceyhan teyze var ona bir yakınımızı yanık için götürmüştük kreminden bende aldım vücuduma kullanıyorum gerçekten çok iyi tavsiye ederim.

X