En büyük Türk için... Siz de oy verin

atamız için hemen oyumu kullandım.

Uç beş Arap seyhi derken sen Arap'larımı küçümsüyorsun ?? ?onderımız de Arap'dı !!!

Son düzenleyen: Moderatör:
A
Kullandım, beşinci olmak bize yakışmaz, birinci olmamız lazım.
acaba ahıret ıcınde bu kadar çabalıyormuyuz ben cennetı kazanmalıyım dıye !!saat bası oy verme cabasındayken saat bası elimize Kuran alıyormuyuz? yaratan bızde ne ındırmiş dıye merak edıp okuyormuyuz ? saat başı ALLAHı yuceltıyormuyuz ? onun buyruklarını yaşantımıza tatbik edıyormuyuz acaba????

A

acaba ahıret ıcınde bu kadar çabalıyormuyuz ben cennetı kazanmalıyım dıye !!saat bası oy verme cabasındayken saat bası elimize Kuran alıyormuyuz? yaratan bızde ne ındırmiş dıye merak edıp okuyormuyuz ? saat başı ALLAHı yuceltıyormuyuz ? onun buyruklarını yaşantımıza tatbik edıyormuyuz acaba????
Sanane! Kime ne!

her konuyu dine bagdastirmal sadece bizim millete ozgu sanirim sanane banane kimene yahu birde bunu ifade ederken hadleri olmadigi halde tepkililer Allah ile kul arasinda kalmasi gereken herseye burunlarini sokuyorlar karsindakinin zarari dokunuyormu sana dogaya insanlara sen ona bak yoksa inanci nasil kac kere kuran almis eline seni ne ilgilendirir

X