Lazer Epilasyon Emzirirken Lazer Epilasyon Yapilmasi Sakincalimi

UMUTYAXGXIZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
28
0
öncelikler Herese Merhabalar Emzirirken Koltukalti , Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Yaptirmak Sakincalimidir Bilgisi Olan Paylaşirsa Sevinirim

yanlızca hamile iken sakıncalı.
emzirirken ben yaptırmıştım.ayrıca doktoruma sormuştum

Günaydinlar Hoş Kimse Yok Ama Ben Genede Açtiğim Sayfaya Edindiğim Bilgiyi Yazmak Isterim ,
Dün Ilk Seansima Gittim Emzirdiğimi Tekrar Belirttim Ve Seansi Yaoicak Olan Bayan Bizim Aldiğimiz Eğitim Doğrultusunda Yapilmamasi öneriliyor Dedi Tabii Bu Kişinin Kendisine Bağli Hamileykende Yaptiran Var Ama En Nihayetinde Radyasyon Aliyorsun Dedi. Tabii Bende şuan Için Koltukaltimi Yaptirmamaya Karar Verdim Emzirmeden Sonra Inşallah Sizlerlede Bunu Paylaşmak Istedim

Günaydinlar Hoş Kimse Yok Ama Ben Genede Açtiğim Sayfaya Edindiğim Bilgiyi Yazmak Isterim ,
Dün Ilk Seansima Gittim Emzirdiğimi Tekrar Belirttim Ve Seansi Yaoicak Olan Bayan Bizim Aldiğimiz Eğitim Doğrultusunda Yapilmamasi öneriliyor Dedi Tabii Bu Kişinin Kendisine Bağli Hamileykende Yaptiran Var Ama En Nihayetinde Radyasyon Aliyorsun Dedi. Tabii Bende şuan Için Koltukaltimi Yaptirmamaya Karar Verdim Emzirmeden Sonra Inşallah Sizlerlede Bunu Paylaşmak Istedim
Selam. Bu bilgileri veren kişinin ''radyasyon'' dediğine emin misin? o zaman röntgen teknisyenlerinin kullandığı kurşun yelekten giyiyor olmalı!! Aksi taktirde kendiyle ters düşer!! Merkezin doktoruyla görüştün mü? Bunu bir de ona sor bence. Avrupa'da ve A.B.D.de sağlık meseleleri çok ciddidir ve hiç bir epilasyon, varis lazerinde bu yönde bir uyarıya rastlamadım. Sadece uygulayan ve uygulananın koruyucu gözlük takması şart koşulur. Belki kör olur, badem gözlü olur diye düşünüp konuştuysa da keşke açıkyüreklilikle söyleselerdi? sevgiler.

X