Emzirirken herbalife kullanılır mı

Sblkpln

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
25
4
33
Merhaba kızlar benim bebek 7. Ayına girmek üzere aldığım kilonun haddi hesabı yok 25 kilo fazlam var bu aralar çok araştırıyorum bu herbalife ile zayıflayan ları aramızda bana yardımcı olacak olan varmı kullananlar özellikle emzirirken kullananlar cevaplarınızı bekliyoreee

Merhaba kızlar benim bebek 7. Ayına girmek üzere aldığım kilonun haddi hesabı yok 25 kilo fazlam var bu aralar çok araştırıyorum bu herbalife ile zayıflayan ları aramızda bana yardımcı olacak olan varmı kullananlar özellikle emzirirken kullananlar cevaplarınızı bekliyoreee
asla emzirirken o tür şeyler kullanılmamalı

Merhaba ben kullandim 1 yasindayken basladim ama sunda iyikide kullanmisim diyorum o kilolar gercekten insanda yuk

Herbalife ile çok zayıfladım ama yanında sıkı bir diyet ve yürüyüş yaptım ta ki doktorum MS tanısı koyana kadar malesef Herbalife ne kadar sağlıklı da deseler bilmem hangi ülkede bebek maması olarak tüketiliyor da dese bende MS izi bıraktı o yüzden diyetisyen eşliğinde sağlıklı bir sekilde zayıflayın lütfen

Marka özelinde değil, bu tarz zayiflama ürünlerini önerenler hiç mi korkmazlar?
Screenshot_20221117-014139_Chrome.jpg

Multi level marketing ile satılan hiç bir ''sağlık'' ürününden hayır gelmez. Cidden bu satış işine giren herkesin günahı bu hastalıklar.
İşin garibi hepsinde de var. Kahvesi, milkshake'i, vitamini... yola çıkarken kozmetik cilt bakımı diye çıkanların bile bir noktadan sonra tok tutan çay ürünü oluyor.

İşin garibi hepsinde de var. Kahvesi, milkshake'i, vitamini... yola çıkarken kozmetik cilt bakımı diye çıkanların bile bir noktadan sonra tok tutan çay ürünü oluyor.
Kilo vermekte zorlanan çok insan olduğu için onları hedef alıyor vicdansızlar. Piramit satış sistemi yasak güya ama hala bu markalar yasaklanmadı. Bana kalsa anında hepsini toplatırım piyasadan. Bir de çoğunluk olarak kadınlar mağdur oluyor, hem ürünlerden hem satış işlerinden. Yazık cidden.

Kilo vermekte zorlanan çok insan olduğu için onları hedef alıyor vicdansızlar. Piramit satış sistemi yasak güya ama hala bu markalar yasaklanmadı. Bana kalsa anında hepsini toplatırım piyasadan. Bir de çoğunluk olarak kadınlar mağdur oluyor, hem ürünlerden hem satış işlerinden. Yazık cidden.
Piramit satış sistemi yasaklandı mı? Benim haberim yoktu. Daha geçen gün buradan bir mühendis hommbitkisel üyesi topluyordu. O da piramit şeklinde bir sisteme sahip.

Piramit satış sistemi yasaklandı mı? Benim haberim yoktu. Daha geçen gün buradan bir mühendis hommbitkisel üyesi topluyordu. O da piramit şeklinde bir sisteme sahip.
Evet yasak ama işte bunlar piramitten sayılmıyor güya... Adları değişmiş ''mlm'' ve '' network marketing'' olmuş. Bir de kendi aralarında örgütleniyorlar. Kanunlardan bir şekilde muaflar ben de anlamıyorum.

Size bunu öneren, olumlu yorumlar yapan, satan herkes suçlu hepsi günahkar. Yazık olmuş gerçekten. Geçmiş olsun.
Malesef üniversitedeyken cok kiloluydum 5 çocuk annesi gibi duruyordum her genç gibi değişim ve zayıflamak istedim bunu da hızlı olsun dedim 3 ayda 20 kilo verdim üstüne de MS hastalığı kazandım . Lütfen kimse yapmasın ben her ulaştığına duyduğuma söylüyorum

X