Ems sistemi diye birşey çıkmış acil fikrinize ihtiyacım var

eflinc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015
10
2
35
Arkadaşlar merhaba Ems sistemi diye birşey çıkmış sıkılaşmak için vs çok iyi geliyormuş diye duydum oturdugum yerde xbody var giden oldu mu faydası oldu mu. deneme seansı ıcın randevu alacagım ona gore

Arkadaşlar merhaba Ems sistemi diye birşey çıkmış sıkılaşmak için vs çok iyi geliyormuş diye duydum oturdugum yerde xbody var giden oldu mu faydası oldu mu. deneme seansı ıcın randevu alacagım ona gore
Merhaba ben fit in time'a gidiyorum ems sistemi kullanıyorlar gercekten faydası oldu 12'li paket almistim bitince 32'li aldım o kadar yani :) 12'li pakedi yaparken beslenmeme suanki kadar dikkat etmiyodum o yuzden istedigim kadar tartıda eksilme yasamadım yalan degil, ama cok iyi sıkılaştım dusunun fitintime yaparken bir beden kucuk yelek giymem gerekiyor digeri bolluktan akımları iletmiyor diye :) merak ettiğiniz bir sey varsa severek cevaplarım

devam eden seanslar sonucu nasıl ? bu hafta ben de demo dersine gideceğim ? beden mi inceltiyor sadece kilo da verdiriyor mmu ?

Merhaba ben fit in time'a gidiyorum ems sistemi kullanıyorlar gercekten faydası oldu 12'li paket almistim bitince 32'li aldım o kadar yani :) 12'li pakedi yaparken beslenmeme suanki kadar dikkat etmiyodum o yuzden istedigim kadar tartıda eksilme yasamadım yalan degil, ama cok iyi sıkılaştım dusunun fitintime yaparken bir beden kucuk yelek giymem gerekiyor digeri bolluktan akımları iletmiyor diye :) merak ettiğiniz bir sey varsa severek cevaplarım
devam eden seanslar sonucu nasıl ? bu hafta ben de demo dersine gideceğim ? beden mi inceltiyor sadece kilo da verdiriyor mmu

devam eden seanslar sonucu nasıl ? bu hafta ben de demo dersine gideceğim ? beden mi inceltiyor sadece kilo da verdiriyo mmu
Merhabaa ben 6-7 aydır devam ediyorum 7 kilo verdim ama beslenmemi muntazam yapmadım ve bana haftada ekstra 2 gun yürüyüş önerdiler onla beraber cok kilo veriliyo onu da 2 ay falan yaptım :) Ama sunu söyleyebilirim hiiiic selulit kalmadı ve Görenler zayiflamissindan cok "kuculmussun" diyo her taraf inanılmaz toparlandı :)

Merhabaa ben 6-7 aydır devam ediyorum 7 kilo verdim ama beslenmemi muntazam yapmadım ve bana haftada ekstra 2 gun yürüyüş önerdiler onla beraber cok kilo veriliyo onu da 2 ay falan yaptım :) Ama sunu söyleyebilirim hiiiic selulit kalmadı ve Görenler zayiflamissindan cok "kuculmussun" diyo her taraf inanılmaz toparlandı :)
süpermiş . ben de ilk seansıma gittim cuma. bugün 2. olacak bakalım. haftada 2 gün die konuştuk. önce 6 seans aldım denemek için ama sizde devamını almalı mıyım ? 12 seans falan ?

süpermiş . ben de ilk seansıma gittim cuma. bugün 2. olacak bakalım. haftada 2 gün die konuştuk. önce 6 seans aldım denemek için ama sizde devamını almalı mıyım ? 12 seans falan ?
Biraz gec gordum kusura bakmayın :) hedefiniz nedir?sadece kilo vermek istiyorsanız cok da fazlanız yoksa 6 seans yeterli olur hem kilo hem sikilasirsiniz ama uzun vadede güçlenmek, performans direnci artırmak kas yapmak vs de istiyorsanız bence alabilirsiniz :)

Biraz gec gordum kusura bakmayın :) hedefiniz nedir?sadece kilo vermek istiyorsanız cok da fazlanız yoksa 6 seans yeterli olur hem kilo hem sikilasirsiniz ama uzun vadede güçlenmek, performans direnci artırmak kas yapmak vs de istiyorsanız bence alabilirsiniz :)
aslında bi 5 kilo versem yeterli olacak ama benim sorunum diyet yapamıyorum. sıkılaşmak ve kilo vermeye başlamak için 6 seanstan sonra olur dedi hoca. 3. seansa gittim. kararsız kaldım devamını almak konusunda. sizde sonuç nasıl ? ne kadar süredir gidiyorsunuz ?

Merhaba arkadaşlar konuyu araştırken net birşey bulamamıştım ve diyet eşliğinde 2 seans andülasyon ve 3. sean ems slim yaptırdım. andülasyona başladm ama daha çok titreşim dalgası ile dinlenme esneme metabolizma hızlandırma tarzı bi etkisi olacağı kanaatine vardım bıraktım diğer cihaza geçtim. ems ye gelirsek 2 bölgeye bağlanıyor ve cidden kaslara etki ediyor. 30 dk. lık seanstan sonra baya yorulmuş hissediyorum. düzenli yürüyen biriyim ve kas ağrısı bende yapmadı. 13 günlük sonuçta herkes baya inceldiğimi ve zayıfladığı söylüyor. cihazı öneririm ama diyet ve yürüyüşle desteklenmesini tavsiye ederim daha hızlı sonuç almak ve kalıcı olması için...

Gelişmeleri yazabilir misiniz? Yazın herkes kilo verirken ben kilo aldım. Nerden ve nasıl başlayacağım derken gördüğüm her şeyi deneyesim var. Spor salonuna yazılmak istiyorum ama küçük kızım varken zaman ayırmak zor olacak. O yüzden de ilgimi çekti. Umarım tecrübelerinizi paylaşmaya devam edersiniz.

X