Elektrik tüketimi

meltemgalli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
218
0
bileniniz varmı bu kabarık elektrik faturaları için bi kaç öneri bir de merak ettiğim bir şey var sabahlarımı elektirik kullanımı daha pahalı akşamlarımı:eek:

gece 10 dan sonra daha ucuz, çamaşırları gece makineye atabilirsin,
katle çok elektrik harcıyor kullanma
buzdolabına sebze bölümüne buz dolu kase koyarsan daha az elektrik harcıyor soğutmak için, şimdilik bildiklerim bu kadar

gece 10 dan sonra daha ucuz, çamaşırları gece makineye atabilirsin,
katle çok elektrik harcıyor kullanma
buzdolabına sebze bölümüne buz dolu kase koyarsan daha az elektrik harcıyor soğutmak için, şimdilik bildiklerim bu kadar

saolasınn bacım valla hemen yapıcam tersine ketılıda çok çalıştırıyoru ama bulaşığıda 10 dan sonra yıkayım bariii...

arkadaşım gündüz saat 17.00la akşam saat 22.00da elektriğin en pahalı olduğu zamanlar .saat 22.00la sabah6.00da en ucuz tarife bunlarada dikkat et.

saolasınn bacım valla hemen yapıcam tersine ketılıda çok çalıştırıyoru ama bulaşığıda 10 dan sonra yıkayım bariii...

canım kıs geldı..bılmıyorum evınız kalorıferlımı...ben kısın cattle hıc kullanmıyorum..4-5 tane 2.5 lıtrelık kola sısesıne su koyuyorum agzından 4 parmak falan az koyuyorum..ve kısın evde kalorıferın ustune koyuyorum.oldukca sıcak oluyo..bulasıklarımı falan bu suyla yıkıyordum makına aldım suan elde yıkamıyorum ama o suyla yemek yapıyorum..cayda kullanıyorum..acıl sıcak su gerektıgınde hazırda olmus oluyo..tavsıye ederım..cok ıse yarıyo..:dance:

X