Ekmekk!!!!

Zerdamm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
3
0
36
Merhaba hanimlar,bilmiyorum dogru yeremi aciyorum konuyu.Benim sorunum asiri acik istahim.Cok yiyorum ekmek makarna sanki doyum hissim kayboldu.Acaba istahimi nasil azaltabilirim.Lutfen bana yardimci olun

Merhaba. Anlattiklariniza bakilirsa, karbonhidrat tüketiyorsunuz cok fazla. Doktora gidip kan degerlerinizi ölctürdünüz mü hic? Insulin direncinize baktirin.
Birde ne kadar cok karbonhidrat tüketirseniz vucut o kadar cok ister ve bubir kisir döngü gibi devam eder. Ve vucudunuz cok fazla ödem tutar.

protein ve sebze bol tüketiyormusunuz? Su iciyormusunuz? Bunlar hepsi etken olabilir. Ise beyaz unlu gidalari azaltmakla vaslayabilirsiniz. Makarna, princ miktarini 2-3 yk kasigina indirerek baslayabilirsiniz. Aslinda hic tüketmemek daha iyi. Baklagiller, sebze ve proteine agielik verirseniz bu istahin azalacagini düsünüyorum.

Merhaba. Anlattiklariniza bakilirsa, karbonhidrat tüketiyorsunuz cok fazla. Doktora gidip kan degerlerinizi ölctürdünüz mü hic? Insulin direncinize baktirin.
Birde ne kadar cok karbonhidrat tüketirseniz vucut o kadar cok ister ve bubir kisir döngü gibi devam eder. Ve vucudunuz cok fazla ödem tutar.

protein ve sebze bol tüketiyormusunuz? Su iciyormusunuz? Bunlar hepsi etken olabilir. Ise beyaz unlu gidalari azaltmakla vaslayabilirsiniz. Makarna, princ miktarini 2-3 yk kasigina indirerek baslayabilirsiniz. Aslinda hic tüketmemek daha iyi. Baklagiller, sebze ve proteine agielik verirseniz bu istahin azalacagini düsünüyorum.
Vermis oldugun cvp icin tesekkur ederim.Evet bi kez kadin doguma gittigimde insülin direnci olduğunu soylemisti,ilac kullanmistim,seker ilaci.Hem insülin direncim icin hem polikistik over icin vermisti.Ondan sonra dahada bakilmadim.Artik napacagimi sasirdim 6 ay diyetisyen e gittim 20 kilo verdim ve simdi 10 kilosunu almis durumdayim.Buda beni asiri mutsuz ediyo ama yine de istahima engel olamıyorum

Ben sabah aç karnına filtre kahve içiyorum o iştahımı kesiyo benim öğlene kadar acıkmıyorum

sabahları aç karnına çörek otu kapsülü de kullanabilirsiniz. Gıda takviyesi ve herşeye iyi geliyor. Beraber yada ayrı olarak hindistan cevizi ve tarçınlı türk kahvesi içerseniz hem büyük oranda iştah kapatıyor, kan şekerini dengeliyor. Mutlaka deneyin derim. Ben bu türk kahvesi sayesinde ve düzenli beslenmeyle 71 den 56 ya düştüm ve yağ oranım 29 dan 19 a düştü

X