Ekimde düğünüm var ama tüylerimden asla kurtulamayacak gibi hissediyorum:(

Ev tipi lazer epilasyon cihazı alabilirsin kişiden kişiye etkisi değişir ama ben tavsiye ederim. Batıklar için kese yapacaksın topuk taşı kullanabilirsin ama cildini tahriş etme
Ev tipi philıps prestıge lumeA aldım bakalım faydasını görecek miyim ikinci kullanışım olacak

Evlenmeden önce her tüyü kılı dert ediniyorsun ama evlendikten sonra öyle olmuyor. Erkekler bizim kadar aşırı incelemiyor seni sürekli tüysüz görmesi de imkansiz zaten ağda da yapsan lazer de kalanlr veya yeni cikanlar muhakkak oluyor

Evlenmeden önce her tüyü kılı dert ediniyorsun ama evlendikten sonra öyle olmuyor. Erkekler bizim kadar aşırı incelemiyor seni sürekli tüysüz görmesi de imkansiz zaten ağda da yapsan lazer de kalanlr veya yeni cikanlar muhakkak oluyor
C1F305D6-F6DF-4C43-9374-69A193BE33AF.jpeg

Hep bu şekilde büyüyor her yerimde bu tuylerden var ve diken diken batıyor bu göbek yukarısı bi bölge acaba nasıl kurtulurum bundan

Ya ömür boyu lazer ya da bir iki yıl sabredip paraya kıyıp iğneli epilasyon.
Tüm vücut böyle ise ignelinin maliyeti aylik 7-8 bin lirayı bulur. Bir yilda da biter bence.

Ya ömür boyu lazer ya da bir iki yıl sabredip paraya kıyıp iğneli epilasyon.
Tüm vücut böyle ise ignelinin maliyeti aylik 7-8 bin lirayı bulur. Bir yilda da biter bence.
Daha yüzümde var ama sanırım bunu yapacağım mecburum önce bi lazer denemek istiyorum sonra iğneli yapacağım

X