Göz Makyajı Eeose kas ve kirpik serumu kullananlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

aslidirasli1

Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
262
466
47
Kaşlarimda ara ara boşluklar var ne yaptıysam fayda etmedi ve Eeose nin 14 günde etki eden kas ve kirpik serumunu aldım. Aranızda kullananlar ya da baska yoldan kaslarini gurlesyirenler bana gözlemlerini anlatabilirse çok sevinirim.
Şimdiden herkese teşekkürler.

Canim ben kullandim 4 hata sonraki haliyle eski halinin resmi var ben daha cok kirpiklerim icin kullandim ama sanki ise yaramadi eski hali daha uzun

ben incia diye bir marka gördüm geçen hafta eczanede, eczacı doğal ürünler yapan yeni bir marka olduğunu söyledi. Ben de bu zamana kadar denemediğim kalmadığı için çareyi bu serumda da aradım. Serumunu kullandım 5 günde bile kaşlarımda minik minik tüyler çıkmaya başladı :KK76:Eczacının tavsiyesiyle aldım çok memnunum kızlar denemenizi öneririm

Ben 15 günden fazla kullandım ikinci şişesine geçtim ikinci şişeyi ilk kullandığım zamanlar alerji yaptı göz kapaklarımda şişme kabuklanma goz altlarımda yanma oldu su bile değince yanma derecesinde kullanmayı bıraktım ama alt kirpiklerimde ve kaşlarımda faydasını gördüm uzadı gürleşti her gün dort beş tane kirpiğim kaşım dökülürdü

ben incia diye bir marka gördüm geçen hafta eczanede, eczacı doğal ürünler yapan yeni bir marka olduğunu söyledi. Ben de bu zamana kadar denemediğim kalmadığı için çareyi bu serumda da aradım. Serumunu kullandım 5 günde bile kaşlarımda minik minik tüyler çıkmaya başladı :KK76:Eczacının tavsiyesiyle aldım çok memnunum kızlar denemenizi öneririm
Deneyeceğim

Merhaba arkadaşlar, herhangi bir forum sitesine hayatımda ilk kez yazıyorum. Ama KAŞ benim için hayati bir önem taşıdığından, benim gibi olan insanlar için kendimi yazmam gerekiyomuş gibi hissettim. Bende bu kaş çıkarma illeti için milyon tane yorum okumuşumdur. Bu biraz uzun olucak baştan söylemesi.

Şimdi size ilk önce kısaca kaşımın yapısından bahsedeyim. Oldukça ince telli ve kıllarım çok olmasada seyrek. Yani bir yerden kıl eksilse direk anlaşılır. En önemliside asla ve asla üst kuyruktan kıl çıkmaması. Resmen kıl kökü yok sanarsın. Bu arada microbleeding de yaptırmıştım 2 kere. Neyse kaşım dokunsan kopacak kadar narin olduğundan dokunamaz hale geldim. Yüzümü yıkarken bir dert, makyaj çıkarırken ayrı bir dert. Rahat ovalayamadığımdan ötürü ölü derilerde birikiyordu. Neyse böyle bir kaş düşünün.

Buraya yazmamım hikayeside 10 martta başlıyo. Ben takık olduğumdan sürekli ayna karşısında iki kaşı eşitlemek için bi ondan bi bundan derken kaşı bayaaaa bi incelttim. Sonra tabi gerçek anlamda sinir krizi geçirdim. Annem dayanamayıp gidip eczaneden EEOSE KAŞ KİRPİK SERUMUnu almış. O günden bugüne kadar düzenli olarak kullandım. Size bende olan etkisini anlatıcak olursam; kaşlarımın altından ve üstünden kıllar çıktı. Zaten çıkıyolardı ama çook geç. Serum bunu hızlandırdı. Kaşlarım en kalın olduğu haline döndü. Kuyruğun üst kısmına gelicek olursak ordanda minik kıllar çıktı bazı yerlerden. Artık eskisi kadar boş değil. Kaşlarımın başıda seyrekti, onun altlarından da çıkardı. Ve bana kökleri güçlenmiş geliyo. Yani bence bi şansı hakeden bir ürün. Benim psikolojimi düzeltti. Tabi o süreç içerisinde kaşlarımla hiiç oynamadım. Bununda etkisi vardır diye düşünüyorum.

Son olarak bu serumu alt kirpiklerime de kullandım. Forumlarda bazı yorumlarda serum için döküyo vs yazılarını okuyunca açıkcası üste kullanmaya korktum. Çok ihtiyacım yok çünkü. Alt kirpiklerimde gözle görülür bir uzama oldu. Öyle dökülme falan da olmadı normaldi. Umarım yazdığım bu destan birinin işine yarar.

X