ecemgulden'in başarı öyküsü...

ecemgulden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2010
148
1
KIZLAR SLM;

ŞİŞMAN DOĞDUM VE 3 AY ÖNCESİNE KADAR BÖLE ÖLCEĞİMİ KABULLENMİŞTİM. İŞİME GELDİĞİ İÇİN TABİ.buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn ZAYIFLAYAMAM VE BUNUN İÇİN BOL BOL YEMELİYİM 3 GÜNLÜK DÜNYA .........
ESKİDEN Dİ. Bİ GÜN TARTIYA ÇIKTIM ( Kİ NEFRET ETTİĞİM BİŞEY OLMASINA RAGMEN SEBEPSİZ ÇIKTIM İŞTE) EKRANA BAKTIM VE ŞOK. 2 HANELİ EN BÜYÜK DOĞAL SAYI EVET TAM 99 OLMUŞUM :KK43:((
BİŞEY YAPMALI;

1 )AKAPUNKTUR DOKTORUMAMI GİTSEM ACABA?
2 ) YOKSA AÇ GÖZLÜ ÜNLÜ DİYETİSYENİMEMİ?
3) YOK YOK EN İYİSİ İLK GİTTİĞİM PROFÖSÜRDÜ
4) LAHANA DİYETİ?
5) YİNE İSVEÇ DİYETİMİ YAPSAM
6) A YOK EN İYİSİ HOLLYWOOD DİYETİYDİ
7) BULDUM FIX 15 İÇİYİM YİNE
8)...
9)...
10)...

BU LİSTE SONSUZA KADAR UZUYO KIZLAR. ÇÜNKÜ BEN BÖLE DOĞDUM :)

O GECE ÇOK UZUNDU BENİM İÇİN SAATLERCE DÜŞÜNDÜM. NEYE PARA HARCASAM DA ZAYIFLASAM DİYE. YADA HANGİ DOKTORA GİDİPTE AL ŞU PARAYI BEN BOĞAZIMI TUTAMIYORUM VE ELİMİN ALTINDA İNTERNET GİBİ Bİ DERYA OLMASINA RAGMEN SAĞLIKLI YAŞAM ADINA HİÇ BİR BİLGİ BULAMAYICAK KADAR GERİ Bİ KAFAYA SAHİBİM NE OLUR BENİ ZAYIFLATTTTTTTTT DESEM.

O GECE Bİ KARAR VERDİM. ZAYIFLAMIYCAKTIM. GÜZELLEŞCEKTİM. ERKEKLER KANKAM DEĞİL SEVGİLİM OLUCAKTI :)))

HERGÜN YAKLAŞIK 1 SAAT YÜRÜDÜM. NE YEDİĞİME GELİNCE NE İSTERSEM YEDİM. VE ANLADIM Kİ SINIRDA DURMAYI BİLMEK MESELE. ŞİMDİ 82 KİLOYUM. AMA ŞİMDİLİK. ZAYIFLAMAM DOĞAL OALRAK DURMUŞ DURUMDA. GERİ ALMAMAK ADINA YAKLAŞIK 10- 15 GÜNDÜR NORMAL KOŞULLARDA YİYİYORUM SABİTLEDİM KİLOMU :))) VE DÜN DAHA DA GÜZEL OLMAYA KARAR VERDİM :))))
YARIŞMA BAŞLADI :))))

tebrik ederim canım kararlı olmak kadar güzel bişiy yok, bende 3 ayda 89dan 76ya indim daha 10 kilo vericem nasipse, 80-89 topiğim sayesinde...çok güzel bir paylaşımımız var ve benim göremediğim yanlışları arkadaşlarım görüyor teşekkürler kk :enbuyukkk:

spor yaptın mı canım a.s.

tebrik ederim canım inşallah daha da verirsin,bende sağlıklı beslenme programıyla 1,5 ayda 97 den 89 düştüm hala da devam ediyorum. yürüyüş yapmaya daha bugün başladım benim de hedefim 70 e inmek,bütün diyet yapanlara sabır ve dayanma gücü diliyorum::)))))

Ben de vermek istiyorumÇünkü yaza hamile kalıp 2. bebeiğimi dünyaya getirmek istiyorum.Ben doğumdan sonra kilo aldım.Şimdi onları versem bana yeter...

süPersin canımm :-) aynen Bnde yürüyüşe baŞlıyıcamm 5 kiLo versem yeter bana :)

tebrikler canım inşallah devamı gelsin daha fazla verebilir
ama bu duraklamalar olacak sakın dietini bozma son gaz devam et ben sana güveniyorum
vede çok ama çok güzel olacak herşey
hedefin kaç kilo bilmiyorum ama azim çok önemli vede inanmak herzaman verebileceğine inan canım

bravo canım ben de tam 1 hafta oldu başlayalı 2 kilo verdim çok çoook şükür..daha vermem gereken 20 kilo var kilolarımdan kurtulmak istiyorum artık ben de.. inşaAllah sabır ve gayretle veririz kilolarımızı Rabbim hepimize yardımcı olsun..(amin)

tebrikleri canım bende 66 kadar çıkmıştım geçen yı 56 düştüm son 5 kiloda kaldım diyet yapmayıda gözüm hiç kesmiyor artık napıcam bilmiyorum en önemliside göbeğim var::KK43: gidip yağlarımıda aldırmayı düşündüm sora aldırmış birini gördüm sarkık sarkık ondanda vazgeçtim ya alışıcam ya üzülücem hep var diye

tşk ederimm kızlar. bu iş cidden azim işi yani ben neler denedim olmadı ama bu sefer bişeyler oluyo gibi. ve ben inanılmaz ii hissediyorum. umarım devamı gelirrr. hepimiz için söylüyorumm inş. inş. inş:))))))

valla yıllardır babam bana yürü derdi. bende dedim vardır bi bildiği heralde yürüyüş yaptım :))) her gün ortalama 1 saat kadar. bu arada 2 günde bir streçle karın bölgemi sardım üstünede sıkı bi korse ter içinde kalıyosun ve inan zayıfladığını hissediyosun. her gün sarmadım çünkü tam anlamıyla bi spor yapmadığım için sarkmaktan korktum. ama yürüyüş inan olayı tamamı bence. keisnlikle tavsiye ediyorum. en önemli kısmı bu olsa gerek

kizlar yardim edin 94 kiloyom ne yapicam basliyom basliyom bozuyom neden neden iyice strese girdim

bak bence öncelikle şu diyet kelimesini bi kafandan atmalısın. önce bu kelimeyi lugatından çıkar. sen geceleri rahat nefes alabilmek için, normal insanlar kadar yürüyebilmek için, ve en önemlisi mağazada istediğini alabilmek için sağlıklı yaşamaya başladın hepsi bu :))) meyve sebze tüketmeye çalış. ben bakkala çikolata almaya gittiğimi bilirim ama nedense salata yapmak yıllardır zor geldi bana. ama bi kere aşınca bunların devamı geliyo. yürü en çok bunu tavsiye ederim. streç sar vücuduna. yeşil çay ve soda iç, su iç . tv izlerken yan yağlarını yumrukla ( ciddi anlamda yağlar kırıldığı için o bölgede daha ii sonuçlar alıyosun) arkadaşım destekliyorummm seni. tabi kendimi dee :)m burdan gelişmleri yaz olurmu öpp şekerimmm

hayatım bu yolda sana basarılar diliyorum ins istedigin kiloya ulasırsın herseyden önce sabır ve istemek lazım bende 100 kiloydum aynı senin gibi sisman dogmustum ve bu yasıma kadar hep bir siskoydum simdi ise 58 kiloyum benim icin bir imkanzısı basardım canım eminim sende basarırsın sakın pes etme zayıfladıkca o kadar cok hosuna gitcekki elinde olmadan devam etmek isteyeceksin öncelikle sporunu zamanla arttır mutlaka canım agırlıkta ekledinmi al sana fit bir vücut :) kolay gelsin

tebrik ederim cnm bende başlayalı 1,5 hafta oldu nerdeyse 3 kilo vermişim hayretler içindeyim ohaoldumsmile arada kuralları bozduğum oldu ama bu kadarını beklemiyodum..mutluyummm zemuszemus

X