Ece erkenin eşi öldü

sebbo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2014
3.192
6.328
34
Allah rahmet eylesin en çok iki çocuğuna üzüldüm babasiz kaldılar birde annesine yüreğimi dağladı kardeşi de iyi değil Rabbim sabır versin Ece erkene de üzüldüm eşine doyamadan toprağa verdi sabır diliyorum

Allah rahmet eylesin en çok iki çocuğuna üzüldüm babasiz kaldılar birde annesine yüreğimi dağladı kardeşi de iyi değil Rabbim sabır versin Ece erkene de üzüldüm eşine doyamadan toprağa verdi sabır diliyorum
Teksasa döndü iyice ülke silahlı sokakta silahlı saldırıya uğramak nedir ya.. Düşman edinmiş belki de kendi içinde bilemeyiz tabi ne yaşadığını ya da yaşattıklarını ama kimse bu şekilde ölmeyi hak etmez

Teksasa döndü iyice ülke silahlı sokakta silahlı saldırıya uğramak nedir ya.. Düşman edinmiş belki de kendi içinde bilemeyiz tabi ne yaşadığını ya da yaşattıklarını ama kimse bu şekilde ölmeyi hak etmez
Ne olursa olsun bunun cezası öldürmek olmamalı bnm anlamadığım öldürünce istediğini elde edebiliyorlarmi

Zanlılardan Seccad Yeşil var. Daha yakalanmadı. Benimde bir alacak meselem vardı. Hemen bunu aracı olarak sokmaya çalıştılar. Florya’da mafya takılıyor. Sonra bana dediler uzak dur, elini verirsin kolunu kaptırırsın bunlara. Hukuki yollardan aldım ben alacağımı. Uzun sürdü ama başım dolaşmadı.
Bu Şafak Bey, zaten avukat. bir arsa meselesinde arabulucu olmuş. 65 bin tl çözmüşler Şafak Bey demiş ki “Belge almadan parayı transfer etmeyiz.” Seccad telefonla aramış Şafak Bey’i kavga etmiş. Sonrada 6 kişi Şafak Bey’in sahibi olduğu Yeşilköy Cundalı Balıkçısını Basmıs. Kadir Yasak denilen yine mafyamatik şahış adamı bacağından vurmuş. Yerdeyken hala devam etmiş. Toplamda 7 kurşun atmış. Olayın iç yüzü bu.
Gerçekten çok acı. Gençcecik, 2 çocuk sahibi adam. Bir de çocuklarına çok düşkünmüş. Yazık oldu. Mekanı cennet olsun 🙏🏻

X