EBRU ZÜLFİKAROĞLU'NU LABİOPLASTİ İÇİN ASLA ÖNERMİYORUM

HBK1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2017
1
4
41
Bu doktora gitmeden evvel çok düşünün.Ebru Zülfikaroğlunun LABİOPLASTİ ameliyatında profesyonel olduğunu düşünmüyorum. 2018 yılında 6000 TL ye (ki o tarihte emsallerinden daha yüksek bir rakamdı) Labioplasti ameliyatı oldum. İnternet ortamında labioplasti ile ilgili kendisi lehine yayınlanan sahte olumlu abartılı yorumlara aldandım. Ameliyathane ortamında yapılması gereken ameliyatı muayenenesinde lokal yaptı (lokal olmaması gerektiğinin sonrasında farkına varıyor insan), çok fazla kanamam oldu gelişigüzel kesti beni ve sonuç rezalet... Özel bölge olduğu için kolay değil açıklamak ve gösteremiyorum. Revize edilmesi gerektiğini kendisi de itiraf etti benim psikolojimin hassas olduğunu ileri sürerek beni suçladı. Bu doktor labioplastide becerikli değildir bilakis kendisi kasaptır diyebilirim. Ödediğim yüksek miktarlı ücreti iade etmeyi teklif etmemiştir ve fatura da kesmemiştir.. Revize edilmesini istediğim halde revize ameliyatını yapmamıştır. Hakkımı helal etmiyorum.

Ben de tam kendisini araştırıyordum. İnstagramda ne güzel de görünüyor üstelik. Çok geçmiş olsun

Bu kadın sırf reklam zaten. Bir şey araştırırken hep karşıma cıkıyor. Reklama harcayacağı vaktı hastalarına nasıl daha iyi gelebilirime harcamasını tavsiye ediyorum

Hala da bu ameliyatları yapmaya devam ediyor onca başarısız vakaları ameliyat sonrası takibini iyi yapmaması insanları mutsuz edip zor duruma düşürmesine rağmen durmuyor kimse de dur demiyor ben de Allah a havale ediyorum.

Bence ilgisiz doktorlar bu şekilde ifsalanmalı. Herkes neyin ne olduğunu bilmeli. Ben de bir ay önce labioplasti ve hudoplasti oldum. Doktorum aşırı ilgisiz bir kadın çıktı. Ameliyat öncesi hiç böyle değildi. Geçen ikinci kontrole gittim, çok güzel asimetrik bir durum yok diyor, hâlbuki var yani. Hoşuma gitmeyen şeyleri ifade edemiyorum kendisine. Gözüyle gördüğünü inkar ediyor. Sürekli kendi konuşuyor ve benim konuşmama müsade etmiyor. Psikopat gibi hareketleri var. Şu an ismini aciklayamiyorum çünkü kontrollerin devam ediyor ama bir süre sonra ben de ismini açıklayacağım.

Yakın zamanda labioplasti ameliyatı oldum diyarbakırda... çok pişmanım. Büyük bir sorun yoksa olmayın bu ameliyatı. Doğal daha güzel. Dışarı sarkan bişey yoksa olmayın... değmez...

Yakın zamanda labioplasti ameliyatı oldum diyarbakırda... çok pişmanım. Büyük bir sorun yoksa olmayın bu ameliyatı. Doğal daha güzel. Dışarı sarkan bişey yoksa olmayın... değmez...
Nasıl bi sorun yaşadınız ve ameliyat olalı ne kadarlık bi süre geçti

Bence ilgisiz doktorlar bu şekilde ifsalanmalı. Herkes neyin ne olduğunu bilmeli. Ben de bir ay önce labioplasti ve hudoplasti oldum. Doktorum aşırı ilgisiz bir kadın çıktı. Ameliyat öncesi hiç böyle değildi. Geçen ikinci kontrole gittim, çok güzel asimetrik bir durum yok diyor, hâlbuki var yani. Hoşuma gitmeyen şeyleri ifade edemiyorum kendisine. Gözüyle gördüğünü inkar ediyor. Sürekli kendi konuşuyor ve benim konuşmama müsade etmiyor. Psikopat gibi hareketleri var. Şu an ismini aciklayamiyorum çünkü kontrollerin devam ediyor ama bir süre sonra ben de ismini açıklayacağım.
Tatlı dille kendinizi anlatın. Yoksa kendide görüyodur nasıl olduğunu da işte ikinci kez para almayacağı bişeye zaman ayırmak istemiyolar malesef. Keşke hatalarını kabul edip aldıklarının hakkını verseler 😮‍💨

Bu doktora gitmeden evvel çok düşünün.Ebru Zülfikaroğlunun LABİOPLASTİ ameliyatında profesyonel olduğunu düşünmüyorum. 2018 yılında 6000 TL ye (ki o tarihte emsallerinden daha yüksek bir rakamdı) Labioplasti ameliyatı oldum. İnternet ortamında labioplasti ile ilgili kendisi lehine yayınlanan sahte olumlu abartılı yorumlara aldandım. Ameliyathane ortamında yapılması gereken ameliyatı muayenenesinde lokal yaptı (lokal olmaması gerektiğinin sonrasında farkına varıyor insan), çok fazla kanamam oldu gelişigüzel kesti beni ve sonuç rezalet... Özel bölge olduğu için kolay değil açıklamak ve gösteremiyorum. Revize edilmesi gerektiğini kendisi de itiraf etti benim psikolojimin hassas olduğunu ileri sürerek beni suçladı. Bu doktor labioplastide becerikli değildir bilakis kendisi kasaptır diyebilirim. Ödediğim yüksek miktarlı ücreti iade etmeyi teklif etmemiştir ve fatura da kesmemiştir.. Revize edilmesini istediğim halde revize ameliyatını yapmamıştır. Hakkımı helal etmiyorum.
Bu kaçıncı 🙄 çok geçmiş olsun bu kişinin bazı şikayetleri de silinmiş sanırım bi dönem o kadar fazlaydı ki. Aslında bu tarz sorunlarda toplu bi şikayet olsa tazminat ödemek zorunda kalırlar mesleki bi yaptırımı olur en azından..

Ebru Zulfikaroglu tam bir tuccar kasap o doktorun piskolojik sorunlari var gecen sene subat ayinda 2arkadas fransadan amaleyata gittik ve vajinaya uzaktan bakip ayni dakika amaleyata girdim labio vajina daraltma oldum amaleyattan ciktim yeni ayikiyordum doktor gelip suc bastirmak icîn senle cok ugrastim dedi anladim birseyler oldu ve sonra anlasildi vajina daraltma olmadi girisi daraltip birakmis labio nun ustunde cok kotu bi kasinti anlatamam oluyorum kasintidan bu yaz doktora amaleyatiniz basaris oldu dedim okadar hazirlikliymiski beni hic konusturmadi piskopat kasintim icin aktardan yag onerdi o elinden geleni yapmis kengel haraketi yapicakmisim bu kadar daralmis sadece madem kengel haraketi yapcaktim amaleyat neden oldum demi baska bi doktora gittim hemen labio yerindeki kasinan yeri fazla kesmis ve sinire gelmis ve caresi yokmus labio y’a asla dokunmam dedi vajina daratma amaleyati ise kesîlikle olmamis bu duzeltme amaleyati oldugu icin 6ero istedi yada gidin sizi amaleyat eden doktor ucretsiz geri yapmak zorunda dedi ebru Zulfikaroglu nu aramadim bile kovmaktan beter etti zaten gittigimde hakkim helal degil yaptiracaksaniz amaleyat ona kesinlikle gitmeyin hatta cok kotu degilseniz amaleyat olmayi bile dusunmeyin suan caresi olmayan kasintiyla ugrasiyorum ve gecmiyor

Sunuda soylemeden gecmeyeyim amaleyata girerken kagitlar imzalayip giriyoruz normal olarak faturada yok sikayet etmek isteseniz elimizde onun amaleyat ettigîe dahil bir delil yok fatura almak cok onemli.

X