Düşükten yada erken dogumdan sonra hemen hamile kalan var mı

Geçmiş olsun, bebeğiniz büyükmüş. Benim doktorum profesör, 22 haftalık kaybımdan sonra 6 ay beklememi söyledi. Kaybettiğin kanı, vitaminleri vücudun toparlasın, depoların dolsun dedi. Ben 8 ay bekledim, 9. Ay hamile kaldım. Daha önce küçük hafta düşüğüm var, ondan sonra hiç bekleme demişti. 1 ay bekledim, 2. Ay hamile kaldım. Bunlar hariç iki kaybım daha var. İki çocuğum var şimdi. İnşallah siz de kucağınıza alırsınız.

Geçmiş olsun, bebeğiniz büyükmüş. Benim doktorum profesör, 22 haftalık kaybımdan sonra 6 ay beklememi söyledi. Kaybettiğin kanı, vitaminleri vücudun toparlasın, depoların dolsun dedi. Ben 8 ay bekledim, 9. Ay hamile kaldım. Daha önce küçük hafta düşüğüm var, ondan sonra hiç bekleme demişti. 1 ay bekledim, 2. Ay hamile kaldım. Bunlar hariç iki kaybım daha var. İki çocuğum var şimdi. İnşallah siz de kucağınıza alırsınız.
18 haftalık normal doğum oldu kanamam 3 hafta sürdü şimdi biti bitecek gibi kanamam bitince hemen denemek istiyorum Allahım inşallah güzel sağlıklı bir gebelik nasip eder hepimize en kısa zamanda herkesi sevindirsin inşallah 🙏

Peki ilk hamileliğin hemen olmuşmuydu isteyince ve bebeginizi kaybetikten sonra hemen isteğinizde hamile kaldınız mı çünkü bana şey diyorlar ben 2 yıl istedim olmadı sonra oldu kaybetim erken doğumda şimdi de vicudun alışık gebelikten sonra hemen kalır diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum ama
Kürtajtan sonra 1 sene 3 ay sonra hamile kaldım sadece kürtaj olduğum ay ve diğer gelen ay korunduk. Sonra sondada kürtaj yine boş gebelikten

X