dusuk sonrasi ilk regl...lutfen bakin kizlar!!!

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar ben dusuk yapali bugun 37. gun oluyor ama hala regl olmadim benim durumumda olan varmi yada bilgisi olan???ne kadar sure sonra regl olunuyor dusukten sonra???

valla canim ben dis gebelikten sonra tam 30 gün sonra regl oldum
sen yine hamile olmayasin :)) belki daha bhcg degerin düsmemistir bu sebebten bekli olmadin?

ya cindycim benim de dış gebelik. kızlar bende hala olmadım ya.. cindy senin değerin kaçta şuanda. benim en son 143 çıktı. bi de iki gündür bebeğin olduğu tarafta sanki iğne batırılıyomuş gibi bir ağrı oluyo.

benim kürtaj 20 aralıkta olmuştu. ne zaman olucam bende çok merak ediyorum.

cindy bi de senin belirtiler kayboldu mu, göğüsler, bulantılar vs... benim kayboldu ve tekrar ortaya çıktı. özellikle göğüslerdeki damarlar çok belirgin uçları kocaman oldu yine. hormonlar mı sapıttı acaba?

mehayım yaklaşık aynı zamanlarda olmuştu bizim bu işler.. canım olursun yakında inşallah. ama insan stres yapıyo işte bi düzene girsin diye.

valla canim ben dis gebelikten sonra tam 30 gün sonra regl oldum
sen yine hamile olmayasin :)) belki daha bhcg degerin düsmemistir bu sebebten bekli olmadin?

canim 37 gun oldu hem bhcg dusmeden kanama bitmezmis dusukte...ahhh keske yeniden hamile olsam ama ilki tedaviyle olmustu zaten ..o yuzden sanmiyorum!!!

ya cindycim benim de dış gebelik. kızlar bende hala olmadım ya.. cindy senin değerin kaçta şuanda. benim en son 143 çıktı. bi de iki gündür bebeğin olduğu tarafta sanki iğne batırılıyomuş gibi bir ağrı oluyo.

benim kürtaj 20 aralıkta olmuştu. ne zaman olucam bende çok merak ediyorum.

cindy bi de senin belirtiler kayboldu mu, göğüsler, bulantılar vs... benim kayboldu ve tekrar ortaya çıktı. özellikle göğüslerdeki damarlar çok belirgin uçları kocaman oldu yine. hormonlar mı sapıttı acaba?

mehayım yaklaşık aynı zamanlarda olmuştu bizim bu işler.. canım olursun yakında inşallah. ama insan stres yapıyo işte bi düzene girsin diye.

insallah canim ama iki gundur dusunuyorum neden olmadim diye ,oncesinde stres yapmadim yani...ama yine 35 gun olmustu !!!bugun 38. gun!!

ya kizlar kurtaj veya dusuk sonrasi ne zaman yumurtlama oluyor bilgisi olan varmi?

X