Duşa kabin

Annemin evinde eskiden mikaydı, tadilattan sonra cama geçtik sürekli sil sil sil su lekesi olmasın diye kabusa dönüştü. Şimdi kendi evimdeki yine cam. Allahtan önemsemiyorum lekeyi. Aşırı su lekesi, kireç izi vs oluyor cam. İşi zorlaştırıyo bence temizlik anlamında. Elimde olsa mikaya geçerim hemen

Annemin evinde eskiden mikaydı, tadilattan sonra cama geçtik sürekli sil sil sil su lekesi olmasın diye kabusa dönüştü. Şimdi kendi evimdeki yine cam. Allahtan önemsemiyorum lekeyi. Aşırı su lekesi, kireç izi vs oluyor cam. İşi zorlaştırıyo bence temizlik anlamında. Elimde olsa mikaya geçerim hemen
Buzlu cam olursada mı leke olur?

IMG_20230501_165634.jpg

Ben düz cam seviyorum. Leke de çok umrumda değil. Önceki mika idi şık görünmüyor cam kadar
Ama içi görünmemesi iyi oluyor duşa kabinin içi dağınık olduğunda

Mika mika mika yaptırın, asla asla buzluymuş sade cammış yaptırmayın. Devamlı leke leke leke ve bi zaman sonra bazı lekeler çıkmıyor ov Allah ov. Bezdim resmen. Ben mika ile değiştiricem duşakabinimi birde iç göstermesi çok kötü, atıyorum aniden biri geldi kirli sepetinde camasir atacaksin dusakabine çekeceksin kapısını kabak gibi ortada bi kova dahi koyamıyorsun içine…

Ben birde dişakabin yerini tahta mazgal yaptıracaktım görüntüsüne aldanıp iyi ki yaptırmadım tam düşündüğüm gibi vucut kirleri altına yapışıyormuş. Yerleri düz kaydırmaz taş yaptırdım çok memnunum. Çok kullanışlı temizliği çok kolay.

X