Gebeliğe Hazırlık Duphaston kullandım adet olmadım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hanımlar bende 8 aydır korunmuyorum dupheston kullandım hap bitti fakat afetiminim günü geçti hala olmadım göğüslerim şişti hassaslar çok uyuyorum kokulara karşı hassas oldum ama hiç akintim gelmiyor hamile olanlarda akıntı geliyormuş goguslerimin şişliği biraz indi ama dokukunca haassasiyetim var bilmiyorum hamile olabilirmiyim acaba .
Doktoruma sordum bayram geçsin kan testi yaptırın bana sonuç bildirin dedi yardımcı olurmusunuz kizlar
NE oşdu durumun hamile misin

2 tane farklı marka test yaptım ama ikisi de negatif çıktı hayal kırıklığı yaşadım resmen kan testine gerek yok gibi
Ya hayır canım öyle düşünme sakin bende senin hobiydim adetimin ustunden 8 gün geçti tam yapma korktum en sonunda yaptırdılar çıktı. Doktorum bana test yap demedi kan testi yaptır dedi bayram olduğu için yatıramamıştım test yaptım. Demek istediğim testlerde cikmayabiliyor canım benim bide kan testi yaptır . Olucak merak etme mutlaka olucak ya bu ay ya obur ay mutlaka olucak . Allahtan umudunu kesme canım benim.

Ya hayır canım öyle düşünme sakin bende senin hobiydim adetimin ustunden 8 gün geçti tam yapma korktum en sonunda yaptırdılar çıktı. Doktorum bana test yap demedi kan testi yaptır dedi bayram olduğu için yatıramamıştım test yaptım. Demek istediğim testlerde cikmayabiliyor canım benim bide kan testi yaptır . Olucak merak etme mutlaka olucak ya bu ay ya obur ay mutlaka olucak . Allahtan umudunu kesme canım benim.
Senin de mi testte çıkmamıştı doğru mu anladım.. Bu aydan pek ümidim yok iki test hatalı olamaz sanki.. biraz daha bekleyeyim hala da olmazsam kana bakarım artık diyorum 🤦🏻‍♀️

Senin de mi testte çıkmamıştı doğru mu anladım.. Bu aydan pek ümidim yok iki test hatalı olamaz sanki.. biraz daha bekleyeyim hala da olmazsam kana bakarım artık diyorum 🤦🏻‍♀️
Ben çok bekledim belki değilimdir ilaçtan olmuyorumdur diye . Doktoruma söyledik adet olmadığımı kan testi yaptırın dedi ama biraz bekleyin dedi biz normal test yaptık çıktı. Ama benim 8 gün geçmişti adetimden . Oyuzden net çıktı. Eğer seninki yeniyse küçükse bebek testen belli olmaz . Kan testi yaptırmak lazım . Biraz daha bekle canım gelmesse hemen kan testi yaptir

Ben çok bekledim belki değilimdir ilaçtan olmuyorumdur diye . Doktoruma söyledik adet olmadığımı kan testi yaptırın dedi ama biraz bekleyin dedi biz normal test yaptık çıktı. Ama benim 8 gün geçmişti adetimden . Oyuzden net çıktı. Eğer seninki yeniyse küçükse bebek testen belli olmaz . Kan testi yaptırmak lazım . Biraz daha bekle canım gelmesse hemen kan testi yaptir
Yaa Allah razı olsun gerçekten içimi ferahlattın inşallah dediğin gibi yapıcam

Merhaba hayırlı günler bende adet düzensizliği vardı evlenmeden öncede evledim daha düzensizleşti 2 aydır adet olamıyorum doktora gittim ve Duphaston ilacı verdi kullan adet olduğunda gel hormon testi yapicaz dedim ilacı kullandım bu ay 09.06.2021 Çarşamba günü ilaç bitti ve daha adet olamadım ne yapmam lazım lutfen ablalarım olarak yardım edin

Merhaba hayırlı günler bende adet düzensizliği vardı evlenmeden öncede evledim daha düzensizleşti 2 aydır adet olamıyorum doktora gittim ve Duphaston ilacı verdi kullan adet olduğunda gel hormon testi yapicaz dedim ilacı kullandım bu ay 09.06.2021 Çarşamba günü ilaç bitti ve daha adet olamadım ne yapmam lazım lutfen ablalarım olarak yardım edin
İlaç bittikten sonra on gün içinde gelir adet gelmezse gebelik testi yaparsın

Canım adet oldun mu? Ben gecikme yaşadım duphaston verdi doktor adet olmazsan yine gel. Dedi. Umarım vardır 🥺

Bende pko var ilaçsiz adet olamıyorum her ay ilaç bittikten 3 gün sonra olurdum bu ay olmadım bugün 9 gün geçti 6. Günde idrar testi yaptım negatif doktorumu bugün kanda yap dedi yaptırıcam ama hiç umudum yok klomen kullandım bu ay ve hiç yumurtam gelişmemiş dolayısıyla yumurtlama olmamış gebelikte oluşmaz ama doktorum Allahın işine karışılmaz belkide mucize olur dedi sabahı zor bekliyorum

17 eylülde duphaston kullanmaya başladım 26 eylülde bitti 4 ekimde adet olmam lazımdı ama olmadım evde erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu arada adetlerim genelde düzenlidir

Bat geçtiyse kan ver canım belli olur
Benımde 21 gündür adetım gecikti testte çıkmadı kan verdım 0.2 çıktı gebelık yoktu bugün kadın doğuma gıttım hCG 0.100 çıktı ultrasan baktı sorun yok dedı adet söktürücü duphaston verdi 5 gündür sabah akşam içiyorum ama hala adet olmadım hıc gecıkmem olmazdı ilk defa bu kadar geckktı neden acaba 2 yıldır evlıyım

X