Düğününüz kaçta başlıyo

dirim

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.033
1.180
Kızlar 26 ekimde düğünüm olacak.düğün, saat 8:30 daha başlıcak dedi yetkili kişi.Bu sene saatler alınacak mı?8:30 geç değilmi?kafamçokkarıştıkışa geliyo.düğün yetkilisi saatler alınmayacak dedi ama internette alınacak diyor.sizinki kaçta başlıyofisfisfis

benimki 20 temmuzda 20:00 de başlamıştı (ya da en azından öyle denmişti) nikah memuru yanlış hatırlamıyorsan çeyrek geçe geldi öyle başladık. ama mutlaka saatte gecikme olabileceğni göz önüne al bence havalar bu kadar erken kararıyorken 20.30 biraz geç olmuş, düğün yapacağın yeri karanlıkta bulurlar mı insanlar, iyi tarif et..

canım benimkide 19.ekim de nikah saat 16:00'da yemekde saat 19:00'da başlayacak 23:00'de bitecek. sen saati erkene al çünkü takı faslı olunca oyuna az zaman kalır en azından 19:30 yada 20:00 gibi bolsun..:nazar:

dirimcim seninle düğün tarihlarimiz aynı
saatlerimizde yaıkn
benim ki aslında 18:00 da olacaktı
kayınbabamın işleri dolayısıyla 21:00 a aldık
ama benimki nikah töreni olacak
bitmesi 22:00 bulur diyorum
aslında çok geç bi saat ama
işime geldi çünkü
nikahdan sonra kaynananın evine gitmek zorunda kalmayacam
bu arada seninki nerde olacak

haklısınız kızlar ya.çok geç oluyor.davetiyeye yazdırdığımız saatten yarım saat sonra gelin içeri girer dedi yetkili kişi.mesela 20:00 de davetliler gelecekse 20:30da ben ve nişanlım girecek içeri.Davetiyeye de 20:00 yazılacakmış.Bide bu sene saatler alınacak sanırım,seneye alınmayacakmış.En iyisi ben konuşayım dimi kızlar 1 saat geriye çeksin.
infanta canım seninkide geç saatmiş.ama nikah.kurtuldun hadi gitmekten.ben gece kaçta biterse bitsin.kaynanamın evine gitcekmişiz.adetmiş.ordanda evimize:kızgın:topuklularla nasıl dayanacaksam artık
certur bulurlar canımda.dediğiniz gibi çok karanlık oluyor

canım benimde 18 ekim de...19.30 da başlıcak....yemekli bi dügün için ideal bi saat diye düşünüyorum....

Benim düğünüm 19 yazıyordu davetiyede. Cuma akşamıydı.
İnsanların gelmedi 20 yi buldu. Biz 21,40 da çıktık. 22,10 gibi takı bitti.
23,30 da düğün bitti. 00,30 u buldu çıkmamız. Herkesin dağılması, foto çekimi vs derken. İyi ki daha erken çıkmamışız çok yorulduk. Hiç oturmamıştık biz eşimle.
Çok kızmıştım başta neden bu kdr geç çıkıyoruz diye ama iyi ki öle olmuş dedim.

benım dugunum 5 ekımde saat 12 de gunduzzzzzzzzzz kınamda 4 ekım saat aksam 6da

bizimde 3 aralıkta 19.00 da başlamıştı...sekiz buçuk gerçektende biraz geç gibi sanki..

benimkide 19 ekimde ama saatler biraz karışık istanbuldan sakaryaya gelin gideceğim ve düğün sakaryada olacak salonda yemekli olacak ama ordakiler için sabah 9 da yemek verilmeye başlanacakmış bizim gitmemizde 13 ü bulur 14 te nikah olacak ve 17 de de bitecek ...

benim düğünüm de 18 ekim de düğün 19*30 da baslayacak nikahımız 21*00 da kıyılıcak gece de 23*30-24*00 gibi biter

saatler iki sene daha alınacak ona göre ayarlamalarınızı yapmanızda fayda var

X