Gelin Makyajı düğününde porselen makyaj yaptıranlar ???

ilknur45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2011
26
6
porselen makyajın kalıp gibi durduğunu duydum.. kimisi ağlayınca filan akmadığını güzel durduğunu söylüyor.. kimisi de çok yapmacık durduğunu söylüyor.. sizce normal makyaj mı porselen makyaj mı ??

ben yaptırdım cok memnun kaldım.tum akrabalarımda hayran oldular .temmuzun en sıcak gunundeydı dugunum ama hıç akmadı bozulmadı.hala resımlerıme bakar ne guzelmısım derım:)tavsıye ederım...

ben yaptırdım cok memnun kaldım.tum akrabalarımda hayran oldular .temmuzun en sıcak gunundeydı dugunum ama hıç akmadı bozulmadı.hala resımlerıme bakar ne guzelmısım derım:)tavsıye ederım...

:) çok teşekkür ederim :) çok aklımı karıştırdılar saolasın :)

Porselen makyajı genelde cildinde sivilce izleri olan ve sorunlu cildi olanlara önerirler.Böyle bir sorun yoksa yaptırmayın.Benim makyajım buydu normal kryolanla yapılmıştı çok memnun kaldım tavsiye ederim

Eklentiler

• $makyaj.jpg
    $makyaj.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 434
Porselen makyajı genelde cildinde sivilce izleri olan ve sorunlu cildi olanlara önerirler.Böyle bir sorun yoksa yaptırmayın.Benim makyajım buydu normal kryolanla yapılmıştı çok memnun kaldım tavsiye ederim

çok güzel görünüo makyajın cnm ya nerde yaptırdn acaba?insallah istanbuldadır :)

makyajın çok güzel olmuş, porselen değil mi bu?

Bende yaptım. Yazın o sıcak havasına rağmen ve düğünden sonra ağlamama rağmen akmadi:KK1:

Abartılı göz makyajı yapmadım. Sade ve doğal olsun istedim. Herkeste cok beğendi.

Tavsiye ederim yaptir bence:KK34:

...................

Son düzenleme:
X