Düğünüm için parfüm seçimi (anketli)

Gelin parfümü?

• Elie Saab Le Parfum

OY: 5 19,2%
  • Shiseido Zen

OY: 6 23,1%
  • Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique

OY: 5 19,2%
  • Christian Dior Pure Poison

OY: 10 38,5%

• Ankete Katılan
    26

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.902
10.706
29
Kızlar bu sene evleniyorum. Hep düğünümde ne sıksam diye düşünmüşümdür. Şimdiye kadar aklımda hep Chanel Coco Mademoiselle vardı fakat nedense herkesın sıktığı bir kokuymuş gibi gelmeye başladı. Birde dayanamayıp alıp sıkmaya başlayınca daha farklı bir markaya yönelmeli miyim diye düşünmedim değil. Aklımda birkaç seçenecek var. Bunlardan bazıları gene genelde gelin kokusu olarak tercih edilenlerden. Sizinde fikirlerinizi bekliyorum.

Eleye eleye elime bu kadar seçenek bıraktım.

Chanel Chance Kullandım ben fatklılığını hissettiren bi parfüm

Listenden dior pure poison u oneririm ben 😊

Vallahi n sıktım hicc hatirlamiyorm lakin ilk geceden once duş aldim sonra parfum sktım onu net hatirliyorum🤣

tenine hangisi uyar bilemedim ama bence son iki secenegin yaz aylarina uymaz. asiri agir kokular bence.

Hayırlı olsun tatlım, inşallah herşey tam istediğin gibi gönlünce olur. Bir süredir parfüm forumlarında yoktun, görünce sevindim.
Hangi mevsimde evleneceksin peki? Listendeki parfümleri bilmiyorum canım, benim tercihim Cacharel Noa olurdu.

Hayırlı olsun canım çok mutlu oldum :) Bvlgari yi bilmiyorum bunlardan seçeceğim pure poison olurdu herhalde. Le parfumu çok beğenmiyorum ama düğün parfümü olarak tercih eden çok kişi var. Zen in ekşi kokacağını düşünüyorum. O gün zaten büyük bir koşuşturma oluyor. Ben Jasmin Noir kullanmıştım sanırım unuttum :KK49:

İlahi çok güldüm valla o hengame koşuşturmacada unutmuşsunuz çoğunuz. Düğünüm Mayıs sonu gibi olacak. Ben büyük ihtimalle sıkmayı unutmam:)
Listeye eklediğim bütün parfümler bahar mevsiminde gece kullanımını kaldırabilecek tarzda kokular olduğunu düşünüyorum sadece aralarında kararsız kaldım. Bvlgari diğerlerine göre bir tık daha yoğun şekerli gibi ama onuda çok beğendim:)

Aslında şuan en en en favori iki parfümüm var. Mancera Roses Vanille ve Ysl Manifesto. Bu ikisinden başka koku sıkmıyorum uzun zamandır neredeyse. Düğünde Mancera Roses Vanille beni kalıcılık bakımında asla yarı yolda bırakmaz çünkü hayatımda kullandığım en kalıcı en yoğun silajlı parfüm kendisi. Kokusu da güllü lokum gibi açılış yapıp oturdukça yoğun bir vanilyaya dönüşüyor, tatlı tatlı. Ama sürekli kullandığım bir koku olduğu için kararsız kaldım.:KK14:

En son kararı Givenchy L’interdit ile kıldım arkadaşlar:) sipariş verdim biraz kullanayım bakalım :KK51: normalde beğendiğim bir kokuydu ama almak şimdiye nasip oldu

X