Düğün Düğün gecesi

sessizceeee34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
27
10
34
Merhaba ben aranıza yeni katıldım.Bir soru sormak istiyorum. Yakında evleneceğim ama kendi vücudumu hiç beğenmiyorum. Çok şükür elim ayağım tutuyor ama vücut hatlarım erkeksi . Mesela kalçam hiç yok, göbek ve göğüs kısmım geniş. Sözlüm yani ilerideki eşim beni beğenmez diye çok korkuyorum. Siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba ben aranıza yeni katıldım.Bir soru sormak istiyorum. Yakında evleneceğim ama kendi vücudumu hiç beğenmiyorum. Çok şükür elim ayağım tutuyor ama vücut hatlarım erkeksi . Mesela kalçam hiç yok, göbek ve göğüs kısmım geniş. Sözlüm yani ilerideki eşim beni beğenmez diye çok korkuyorum. Siz ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim.
cnm bu adam senı boyle begenmıs zaten napacak sımdı alacak yarn obur gun vıcudugundan sıkayetcı oldugunda ananın kapısına mı cevırecek :KK66: guzel dusun guzel olsun cnm ılıskınız nasıl gıdıyor sorun varmı ?

cnm bu adam senı boyle begenmıs zaten napacak sımdı alacak yarn obur gun vıcudugundan sıkayetcı oldugunda ananın kapısına mı cevırecek :KK66: guzel dusun guzel olsun cnm ılıskınız nasıl gıdıyor sorun varmı ?
Yok çok şükür. Zaten ilk o geldi açıldı. Çok kaba bir tabir olacak ama o koştu peşimden. Hatta bana bakmasına şaşırdım başta.

En önemlisi özgüven .. siz kendinizi sevmezseniz , bir başkası neden sevsin ki ? Lütfen kendinize saygınız olsun başkası yüzünden kendinizden ve bedeninizden çekinmeyin sizleri seven her halinizle sevecektir ...

En önemlisi özgüven .. siz kendinizi sevmezseniz , bir başkası neden sevsin ki ? Lütfen kendinize saygınız olsun başkası yüzünden kendinizden ve bedeninizden çekinmeyin sizleri seven her halinizle sevecektir ...
Hep çevremden aşağılandığım için bir başkasının beni beğeneceğine inanamadım başta. İnsanlar yüzünden kendimi sevmemeye başladım. Ondan bu özgüvensizliğim.

Hep çevremden aşağılandığım için bir başkasının beni beğeneceğine inanamadım başta. İnsanlar yüzünden kendimi sevmemeye başladım. Ondan bu özgüvensizliğim.
Vallaha kimse kusura bakmasın benimde dört dörtlük bir fiziğim yok hatta kilolu bile sayılırım bacaklarımda hiçte ince değil ama bir yerden geçerken insanların hep dikkatini çekerim bakarlar .. hep şey cümlesini çok duyardım ah birazda zayıflasan demek ki neler olur ... hiç kulak asmadım ben kendimi seversem başkaları sever insanlara kim olursa olsun seni kıracak güveni verme 🙏🏻 Kimse dört dörtlük değil seni seven senin kusurlarını örter açmaz ❣️

Vallaha kimse kusura bakmasın benimde dört dörtlük bir fiziğim yok hatta kilolu bile sayılırım bacaklarımda hiçte ince değil ama bir yerden geçerken insanların hep dikkatini çekerim bakarlar .. hep şey cümlesini çok duyardım ah birazda zayıflasan demek ki neler olur ... hiç kulak asmadım ben kendimi seversem başkaları sever insanlara kim olursa olsun seni kıracak güveni verme 🙏🏻 Kimse dört dörtlük değil seni seven senin kusurlarını örter açmaz ❣
[/QUOTE
Cevapladığınız için çok teşekkür ederim.❤️

Tatlım bizim popomuz varda ne oluyor sanki sonuç aynı yere çıkıyor. 🤭 Aslında biraz spor falan kalça hareketleri yapsan toparlanıyor. Belinede bir korse geçir sıkça yap bunu yalniz korseyi hiç cikartmiycaksin🤣 bak nasıl vücut toparlaniyor.

Ben çok hoş bir adamla evlendim.Yüzü de,yüreği de,kıvırcık saçları da fiziği de çook güzel.
16 senedir evliyim. Şimdi göbeği,aşırı kilosu,kel kafası ve biraz şaftı kaymış bir fiziği var. Olsun. Yüreği aynı yürek🥰
Bunları niye yazdım.
Fizik dış görünüş mükemmel de olsa kimsede sonsuzadek aynı kalmıyor. Takılmayın. Sevin,sevilin.

Ohooo müstakbel kocan zaten kafasında bitirmiştir düğünü falan hiç dert etme. Sanki erkekler süper fizikliymiş gibi düşünme🤣🤣

Umarım bu hislerinizi eşinize belli etmez onda gereksiz bir kendini bir şey sanma sizden üstün görme durumu oluşturmazsınız. Evlilik yalnızca vücutlardan ibaret değil çünkü. Her şeyden önce değer görmek için kendiniz değerli hissetmeli kendinize öyle davranmalısınız. Yoksa en iyi kalpli insanda bile sizi ezme eğilimi oluşturursunuz. Kimseye koz vermeyin şu hayatta.

X