Düğün fotoğraf çekiminde gelinlik giymek şartmı

Beyza2812

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2023
9
2
26
Merhabalar arkadaşlar 2 ay sonra düğünüm düğün günü çekim yaptırmak istemiyorum düğünden önce olarak düşünüyorum ama gelinliğim kirlensin istemiyorum. Farklı bir beyaz elbiseyle sizce çekim olurmu?

Merhabalar arkadaşlar 2 ay sonra düğünüm düğün günü çekim yaptırmak istemiyorum düğünden önce olarak düşünüyorum ama gelinliğim kirlensin istemiyorum. Farklı bir beyaz elbiseyle sizce çekim olurmu?

Gelinliginizi kirletmeden cekim yaptirabilirsiniz. Bunun disinda ne giyeceginiz sizi ilgilendirir... baska bir beyaz elbiseyle fotograf cekilmesi size dugun fotografi hissi yasatacaksa, oyle cektirebilirsiniz. Kim karışır...

Olur bence neden olmasın benim arkadaşımda öyle yapmıştı cok güzel sade bir beyaz elbise almıştı çekim için çok da güzel oldu

Denizde falan çektirmeyecekseniz kirlensin ne olacak kaç kere giyeceksiniz sanki. Çok kirlenmiyor

Düğünden sonra dış çekim yap ben öylr yapacağım. Düğünle balayı arasına bı kaç gün zaman koy o ara git. Aldıysan balayını balayından sonra git. tabıkı şart değil . Ama salon fotoğrafcıları kalitelş olmuyor sen birini özellikle tutmadıysan

Neden olmasın😊

Yani gelinlikle foto cekınmeyeceksen dugun fotografı olmuyor bence o
Gıy beyaz elbıseyı hergun orda burda cekın aynı şey

Ne anlamı kaldı

Kardeşimin çekimi sahildeydi ve beyaz bir elbise giymişti bence gelinlikte daha rahat ve daha hos çıkmıştı fotoları

Neden olmasınki. Sonuçta senin bileceğin birşey.
Ben mesela hiç yaptırmadım dış çekim. Hiçte pişman değilim.
Bence düğünün stresine stres eklemeye gerek yok.

Düğünden sonra dış çekim yap ben öylr yapacağım. Düğünle balayı arasına bı kaç gün zaman koy o ara git. Aldıysan balayını balayından sonra git. tabıkı şart değil . Ama salon fotoğrafcıları kalitelş olmuyor sen birini özellikle tutmadıysan
Balayında çekim yapti kuzenim güzel olmuştu.

merhaba ben dıs cekim icin ozel model dikiyorum ayarlamadiysaniz yardimci olurum🥰

Arkadaşım da aynı nedenden dolayı after elbisesi olarak aldığı kısa beyaz elbiseyi kullanmıştı fotoğraf için belki öyle bir şey yapabilirsiniz

X