Düğün aşamasında yaşanan gerginlikler

Darknesrises

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2022
541
-50
Selammm kızlarrr,uzun zamandır buraya konu birakmiyordum canım siteye girip içimi dökmek istedi zorlu bir yıl geçirdim olumsuz ilişki durumlarim ailevi problemler felan derken kocaman bir yıl geçti bu süre zarfında görücü usulü olarak biriyle tanıştım ve evlilik yoluna girdim inan bu süreçte de ailem bırakın destek olmayı köstek oldular (maddi destek istemiyorum) manevi anlamda demek istedim genel olarak sürekli yanıma kimseyi yakistirmadilar fakat bu saygısızlık boyutunda oldu sesimi çıkarmıyorum çünkü ailedeki herkes bana karşı şuan bunun bir çok sebebi var detay olarak buraya girmeyeceğim demek istediğim benim bir abim var ve nişanlı çiftlerin 2023 gibi bir yılda görüşmesini uygun bulmadığını el ele tutuştuğumuz için annesinin babasının basının öne egildigini artık uzatmamamiz gerektiğini söyledi tabii söylerken bunu hem parmak sallayarak hemde lan felan diyerekten ağızdan tükürükler saçarak söylüyor neymiş efendim evlilik teklifi etmiş ben sarilmisim kocam miymiş o benim bu edepsizlige bir son verelim diyerek 2 ay sonra olacak düğünümü hemen bir haftada olmasını istedi onu bile bekleyemedi ve evlenir gider kaynanangilde kalırsın iyi ki gidiyosun çok şükür kurtuluyoruz felan dedi bende annemin babamın öldüğünde ev sana kalsın istiyorsun herhalde korkma sana kalır dedim kızlar inanın niye böyle saçma sapan davrandı onu da bilemedim her neyse eğer nişanlın ile goruseceksen evlenceksin acilen yoksa gorusmeyeceksin kendi kurallarim var diyorsan evden gidersin dedi o ortamda benim annem ve babamda var kızlar hicc seslerini çıkarmadılar 😓
Görücü usulü tanıştık biz hayır dedi inanmıyorum görücü değil siz uzun zamandır sevgilisiniz arkamdan iş ceviriyorsunuz dedi annem o ortamda yine sesini çıkarmadı anlayacağınız nişanlım benden uzakta yaşıyor ben o şehre ev bakmak için mobilya bakmak için sürekli ailemle gidip geldim kardeşim buna bile razı olmadı şuan benimle konuşmuyor ailemde alttan almazsam dugunume gelmeyeceğini söylüyor bana kalirsa ben dediğimi yapacaksın gibi hoduk bir insan benim düğünüme gelmesin zaten bu evlilik aşamasında iliskiyi hep yokuşa süren oydu zaten başkalarıyla da tanissam hep olmaması için herşeyi yaptı herneyse siz ne düşünüyorsunuz okursanız memnun olurum.❤️

Psikolojik sorunları var. Ailenizde güç yetiremiyor belli ki

Aileleler bazen böyledirler. Ağrıyan kol gibiler. Kessen atsan olmaz, bıraksan ağrıtır. Evlilik işi için acele etmeyin. Zaten görücü usulü tanışmışsınız. İyice bir huyunu suyunu öğrenin. Kardeşiniz de gelmezse gelmesin. Kardeşlik görevi onun oraya katılmak. Katılmıyorsa kendi ayıbı

X