Dudak Makyajı Dudaklarm bi trl iyilemedi:(

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
canım benimde çok çatlar dudaklarım ben yvesrocherin dudak koruyucularını kullandım..gerçekten çok işe yarıyor ilk sürdüğünde farkı görebilirsin..fiyatlarıda çok uygun..acayip nemlendiriyor...çok çeşitleri var kayısılı,hindistan cevizli,ballı,elmalı, ben hindistan cevizlisini ve elmalısını kullandım..ikiside harika..tavsiye ederim..

Kesinlikle kantoron yağı sür derim
Harika yapıyor
Hem yara iyileştirme özelliğinden dolayı yumuşatmakla kalmayıp çatlakları iileştiriyor

canım kesinlikle balı tavsiye ederim akşam yatmadan sür sabah kalktığında anlayacaksın ben sürekli kullanıyorum ayrıca mavi bepanthenede dudakları iyi nemlendiriyor bilgine umarım işe yarar

benimde çok çatlar,özellikle kışın dudaklarım kıpkırmızı gezerim,bir sürü yöntem denedim,hiçbiri fayda etmedi..en iyisi ZEYTİNYAĞI...ben de süper işe yarıyor..tavsiye ederim..

dr.muradın dudak bakımında ödül almış bi ürünü var...onu kullanabilirsin..eczaneden alabilirsin..ben kullanıyorum..günde birkere sürmek bile yeterli..

kantaron bepanten hikaye tek çare gece yatarken çok kalın bir tabaka vazelin kaliteli olsun ama

Deneyen kullanan tecrübe eden biri olarak
Kantoronun hiçte hikaye olmadığını belirtmek isterim
Hem dudak yeme (kötü) alışkanlığımdan hemde geçtiğimiz hafta bahar temziliğii ile uğraşırken camlarda balkonlarda sürekli rüzgara maruz kalmaktan kötü oldular
Resmen rüzgar yakmıştı birazda yenilmiş olmanın verdiği hasar vardı
Akşamlar hep sürdüm
Hatta üstelik sabah kalktığımda dudaklarımda dolgunluk bile oluyordu:kahve:
Bedavaya silikon :dance:

arko krem , yağlı tüpte bildiğimiz arko krem , 50 kuruş , sonuç süper . aynı dertten muzdarip olduğum için , elimde de dudağımda da tek çarem o oldu , denemeni tavsiye ederim ...a.s.

ben bepanten kullanıyordum doktor demişti. kantaronu ilk defa duydum. benimde çok su tüketmemekten dudaklarım kuruyor sık sık. bende denemek istiyorum,aktardan buluyoruz değil mi?

ben bepanten kullanıyordum doktor demişti. kantaronu ilk defa duydum. benimde çok su tüketmemekten dudaklarım kuruyor sık sık. bende denemek istiyorum,aktardan buluyoruz değil mi?

Aktarlarda vardır sanırım
Ben annemin toplayıp zeytinyağı içinde beklettiği kendi imalatını kullanıyorum yerimseniben

bravo valla.annede ki yaratıcılığa bakarmısınız...maşallah diyorum başkada bir şey demiyorum:nazar:

İşte ne varsa annelerimizde var
Ben olsam kantoron çiçeğini bile bilemem :uhm:
Azcık öğrenmiştim ama kendi başıma bulacağımı pek tahmin etmiyorum
Biz genelde hazırcı nesiliz maalesef

benim de çok çatlıyorDU eskiden, ben de gece yatmadan önce baya yoğun bi şekilde vazelin sürüyorum süper oluyor, gündüz tekrar bişey yapmaya gerek kalmıyor

X