Dudak Dolgusu ile diş eti görünümünü yok etme

lanarey

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
183
162
Merhabalar dudak dolgusu,botoxu ile gözüken diş etlerini yok edenler var mıdır ?

bence botox hiç hoş gözükmüyor. diş hekimleri damak estetiği yapıyor sanırım bence o daha mantıklı.

Benim de diş etlerim çok fazla görünüyordu. Ayrıca dişlerim, diş etlerimin üzerini kapatmasından dolayı küçük görünüyordu. Diş eti seviyeleme operasyonu olurken doktorum dudak bağı (frenulum) denen ve üst dudağın altında olan şeyi keserek almış. Sorunum tamamı ile çözüldü benim. Artık ne kadar kocaman gülsem de görünmüyor asla. Sadece o işlemi yaptırabilirsiniz belki. Oldukça kolay, bir diş hekiminden görüş alın bence.

Benim de diş etlerim çok fazla görünüyordu. Ayrıca dişlerim, diş etlerimin üzerini kapatmasından dolayı küçük görünüyordu. Diş eti seviyeleme operasyonu olurken doktorum dudak bağı (frenulum) denen ve üst dudağın altında olan şeyi keserek almış. Sorunum tamamı ile çözüldü benim. Artık ne kadar kocaman gülsem de görünmüyor asla. Sadece o işlemi yaptırabilirsiniz belki. Oldukça kolay, bir diş hekiminden görüş alın bence.
Cok teşekkür ederim dediğinizi araştıracağım :KK200:

ama diğeri sanki cerrahi işlem gerektiriyor yani sanki biraz daha korkutucu gibi
Diş eti seviyeleme de yapıldığı için evet biraz zahmetli, sonuçta dikişleriniz oluyor ve dikkat gerektiriyor. Ama korkutucu değil. Sadece dediğim bağ kesilmesi yetiyorsa bence çok basit bir işlem, çünkü ben doktorun onu da kestiğini ve o yüzden damaklarımın görünmediğini çok yıllar sonra fark ettim :-)

Sorununuz diş etindeyse çözümü de orada arayın bence. Dudaklarınız zaten güzelse gerek yokken yapaylaştırmaya gerek yok

X