Piercing, Hızma Dudagımı deldirdim şişti değişik bir yarası var

maklub

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
5
0
dudagımı 3 gün önce deldirdim ilk gün yatana kadar hiç bir sorun yoktu sabah balon gibi dudakla kalktım bugune kadar hugo gibi ağızla gezdim şimdi 3. günümdeyim ve dudağımın şişliği normale dönüyor fakat piercingin arkası daire olan kısmı dudagımın içinde kendisi kadar bi deri tabakasını kaldırıp yerine oturmuş bilmem anlatabiiliyor muyum. halkanın altına baktıgımda onun yeri kadar bi içe çöküklük var. bu dudagım şiştiğinden dolayı piercing biraz kısa kaldıda onda mı oldu bilen var mı? bide geçicek mi yerine kendi derim geri toparlanacak mı ? aklıma geldikçe bepanthen sürüyorum iz kalmasın diye dudağımın dış tarafına ve iç dış olarakta aklovir antiviral krem sürüyorum ve düzenli fırçalıyorum. elbet bi gün sıkılıp çıkartıcam o zaman iz kalmaması için ne yapmalıyım ? başka önerileriniz var mı ? bu arada hiç acımadı yaptırmayı düşünenler için söyliyim deldirdikten sonraki acısıda yok pek diyebilirim 2 gün alışma süreci zor geçiyor yiyip içerken biraz ağırdan almak gerekiyor dişinize falan takılıyo çarpıyo konuşurken :) kulak kıkırdağımı deldirmiştim coook daha fazla acıdı ve uzun vade de acısını çektim 1 ay falan dokunamadım yatamadım üstüne

ya cnm benım de eskı bı arkadasım burnunu deldırmıstı bı kac hafta burunun sol tarafı kıpkırmızı gezdı ve de delıgı asırı buyuktu sonradan duzeldı ama

bu arada dudak cok hassas degıl mı nasıl dayandın ya acıya benım sahsen canım cok tatlı ve de hıc dusunmedım bole seyler :) artı ız gecıyo mu demıssın arkımın ızı hıc gecmedı cnm ama kızarıklık o eskı kotu goruntusu gıttı

dudak etrafında sinirler kaşa buruna göre cooooook az ve uyuşturucu sprey sıktırdım ben bolca dilimin ucunu bile hissedemiyordum pek hiç acımadı sadece gözlerimi kapattım igne görünce tırsanlardan oldugum için 5dkda tamamdım zaten herşeyiyle :d burunda kıkırdak var tabii ki fena acır orası. en acıtmayan piercing sanırım dudak dediğim gibi kulak deldirir agda yaptırırken cok cok daha fazla acı çekiyorum :KK70:

o dediğin deri kalkması geçiyor. aynısı bende de vardı. dudağımdaki piercinglerden birini çıkardım 1 hafta oluyor deri toparladı kendini. ancak ön taraftaki delik hala belli onun düzelmesi biraz daha zaman alıyor.

ancak dudağın şişmesi normal değil. piercing yapanlar iltihap kapması normal falan derler ama hiç de öyle değil. bepantheni kullanmaya devam et hala iyileşmezse çıkarman iyi olur.

Form 2011 ama aynı derdi yaşayıp arama yaparken buldum.çok merak ettim nasıl geçti.aynı durumdayım dudagın iç kısmı barın yuvarlagı resmen etime yapıştı oyuk gibi yara oldu.ne sürebilirim ve geçer mi.dudagım cok şis degil ama ilk sistiginde kücük bar vardı ondan böyle oldu simdi barı degistirdim büyük taktım ama yer etmis resmen yine o oyuga kaçıyo.buarada deldireli 3 gün oldu :)

X