Dr Tamer Sakrak veya dr Serdar Eren'mi

Aaleyna83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2016
51
17
41
kizlar karin germe ve gögüs diklestirmek istiyorum!kendim yurt disinda yasiyorum özellikle istanbula bi kac doktorlarla görüsmeye geldim! Bugün dr serdar erenle görüstüm! Fiyatlari acaip ucuk ama adam bana ayri bi elektrik/güven sagladi! Dr tamer sakrak la görüsmem de iyi gecti-sanki doktor degilde arkadasmisiz gibi! Onun fiyati 3de biri ! Ikisinden birine ameliyat olan varmi aranizda??? Bana yardimci olurmusunuz?! Bi türlü karar veremiyorum!

Tamer Sakraka ben burun ameliyati oldum ve kendisini pek onermiyorum. Yakinda bir yazi yazzacagim buraya sizde okursunuz

Serdar Eren ünlülerin doktoru. Nur Yerlitaş en son ameliyat olduğunda hayli gençleşmişti. Bir ünlü ile davası vardı sonuç ne bilmiyorum. Her doktorun kötü giden ameliyatları da var. Bu biraz şans galiba. Son dönemde barış çakır adınıda çok duyuyorum.

Serdar Eren ünlülerin doktoru. Nur Yerlitaş en son ameliyat olduğunda hayli gençleşmişti. Bir ünlü ile davası vardı sonuç ne bilmiyorum. Her doktorun kötü giden ameliyatları da var. Bu biraz şans galiba. Son dönemde barış çakır adınıda çok duyuyorum.
Nur Yerlitaş serdar eren ile yüz gerdirme yaptırdı mı? Davalık olan ünlü kim?

X