Dr. ŞERİFE DİKAYAK bilgi ve yardım

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
396
86
33
Merhaba arkadaşlar
Arkadaşlar sizden. Ricam. Şerife hanıma hangi rahatsızlık ile gidip tüp bebek yaptırdınız ve aşamalarını memnuniyet ve memnun olmadığınız durumlar son olarak da fiyat bilgisi öğrenebilir miyim

33yasindayim bir oğlum var 8yasinda iki yıl önce dış gebeliğim var sağ tüpüm yarısı alındı bir buçuk yıldır gebelik oluşmadı amh 0.06ve tüp bebek dediler
ŞERİFE HANİM VE ALPER BEY ARASINDA KALDİM doktor olarak

Şerife hanımı duydum bir yakınım gitmişti titiz ve özenli yapıyor işini fiyat konusunda çok bir bilgim yok önerebilirim ama memnun kalanlar var

Şerife hanıma daha önce ben de o zamanlar1 yılı geçkindir hamile kalamadığım muayene için gitmiştim 2023 yılında. Aşırı tatlı bir doktor. Vitamin verdi. Görünürde sorun yok dedi rahim filmi çekti, film çekilirken tüpümün birinde kalınlaşma ve darlık varmış. Darlığı biraz düzelttim dedi, kalınlık film çekerken düzelmiş ama tekrar olabilen bişeymiş bunu söylemedi gittiğim başka doktor söyledi. Ben de takipte olamadım doğal olarak zamanım boşuna geçti. Tüp bebek için nasıldır bilemiyorum

Şerife hanıma daha önce ben de o zamanlar1 yılı geçkindir hamile kalamadığım muayene için gitmiştim 2023 yılında. Aşırı tatlı bir doktor. Vitamin verdi. Görünürde sorun yok dedi rahim filmi çekti, film çekilirken tüpümün birinde kalınlaşma ve darlık varmış. Darlığı biraz düzelttim dedi, kalınlık film çekerken düzelmiş ama tekrar olabilen bişeymiş bunu söylemedi gittiğim başka doktor söyledi. Ben de takipte olamadım doğal olarak zamanım boşuna geçti. Tüp bebek için nasıldır bilemiyorum
Yorumunuz için tşk ederim

X