Dr Ali Evliceye Burun Estetiği olup Memnun kalanlar varmı 🙄🙄

Monica Bellucci

Neydi ya dur dilimin ucuna gelsinde söylim
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2020
1.724
15.906
Böyle birsürü konu var kızlar fakat ben özellikle alievliceyi merak ediyorum biraz baktım da çook eski yaptıgı burunları daha çok begendim ben öyle kavisli sivri hatlı burunları hiçmi hiçç sevmiyorum
Hastanın isteği doğrultusunda yapıyorsa listeme ekliyeyim diyorum

Ben Ali Evliceye ameliyat oldum bugün 5.günüm alçı çıkınca tekrar sonucu yazarım fakat sonuçtan gayet memnunum. Kendisi Barış Çakırın poligon tekniğini uygulayan bir doktor ve eli gerçekten iyi ben uzun araştırmalar sonucu karar verdim. İşinin ehli bir hekim.

Ben Ali Evliceye ameliyat oldum bugün 5.günüm alçı çıkınca tekrar sonucu yazarım fakat sonuçtan gayet memnunum. Kendisi Barış Çakırın poligon tekniğini uygulayan bir doktor ve eli gerçekten iyi ben uzun araştırmalar sonucu karar verdim. İşinin ehli bir hekim.
Bende doktor arayışındayım ve ali evlice fovori listemde sonuc nasil bilgi verrir misiniz

Ben hala memnun değilim. Unutmayın kolay burnu herkes yapar önemli olan zor burunları yapmak. Zor burundan kastım kalın derili burnunuz varsa alievliceye olmayın o kadar para vermeye değmez inç derili iseniz her doktor kolaylıkla yapıyor uygun fiyata yapan bir doktor bulun

Ben hala memnun değilim. Unutmayın kolay burnu herkes yapar önemli olan zor burunları yapmak. Zor burundan kastım kalın derili burnunuz varsa alievliceye olmayın o kadar para vermeye değmez inç derili iseniz her doktor kolaylıkla yapıyor uygun fiyata yapan bir doktor bulun
Size ulaşmaya çalışıyorum .Ben de olmayı düşünüyordum.Yorumunuz çok önemli benim ıcın .Ulasabılır mısınız bana rıca etsem 🥲 .instagram M maktakii

X