dondurulmuş embriyo transferi sonrası neler yaptınız

Kızlar dinlenmek önemli ama sürekli yatmakta sıkıntı. İlk denememde 2.gün duş aldım ılık suyla.ayrıca onemli olan pozitif görmek değil eve bebek götürmek. Pozitif gördüm noldu şimdi pazartesi 2.denemeyi yapacaz

Tabı canım orası oyle nasıp hersey ılk 3 gun yattım ben dınlenmek onemlı bence rabbım kımsenın kucagını bos bırakmasın

Merhaba bende dondurulmus transfer için hazırlanıyorum.
Daha önce 2 deneme yasadım.
Deneyımlerım ve arastırmalarım sunu gosterıyorki sureklı yatmak yanlıs. Kan akısının saglıklı olması acısından mınık yuruyusler hem stres için hemde bu donemde cok faydalı. Ben hıc yatmadım. Ikısıde tuttu ama ne yazıkkı kayıplarla sonuclandı.

Merhaba bende dondurulmus transfer için hazırlanıyorum.
Daha önce 2 deneme yasadım.
Deneyımlerım ve arastırmalarım sunu gosterıyorki sureklı yatmak yanlıs. Kan akısının saglıklı olması acısından mınık yuruyusler hem stres için hemde bu donemde cok faydalı. Ben hıc yatmadım. Ikısıde tuttu ama ne yazıkkı kayıplarla sonuclandı.
Benım ılk yattım ben ılk 3 gun sımdıde evın ıcınde dolanıyorum rabbım bu kez kıcagına almayı nasıp eder ınsallah

Merhaba ben de 19. Şubatta dondurulmuş transferi oldu bekliyorum yatıyorum ara ara kalkıyorum 3 Mart’ta belli olacak ananas kabak çekirdeği yitorum biraz kaşık ağrım var inşallah hepimizin tutar sağlıkla gelirler

Merhaba ben de 19. Şubatta dondurulmuş transferi oldu bekliyorum yatıyorum ara ara kalkıyorum 3 Mart’ta belli olacak ananas kabak çekirdeği yitorum biraz kaşık ağrım var inşallah hepimizin tutar sağlıkla gelirler
Havuc suyuda ıc canım

canım aynı gün transfer olmuşuz bendede hafif kasık ağrısı var. zaten tutunma ilk 3-4 gün içinde oluşuyomuş. bakalım inşallah güzel sonuçlar alırız. beni 28 şubatta çağırdılar test için

bol dinlen uyu test gününe kadar ağır stresli işlerden uzak dur.sabah kahvaltıda mutlaka haşlanmış yumurta ye.

Slm kızlar bende ilk denemede tuttu ama malesef sonradan gelişmedi ve kürtaj oldum :KK43: şimdi 2 dondurulmuşum var ortalama tedavi kaç gün sürüyo dondurulmuş transferde?

Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım,23 gün :KK47:baya sürüyomuş ben dondurulmuş transfer kısa sürer sanmıştım o_O
Amin inşallah darısı başına canım. Benim 23. Gün olmuştu dediğim gibi ama kişiden kişiye görede değişiyor rahim nezaman istenilen kalınlığa gelirse ozaman transferi yapıyorlar.

Amin inşallah darısı başına canım. Benim 23. Gün olmuştu dediğim gibi ama kişiden kişiye görede değişiyor rahim nezaman istenilen kalınlığa gelirse ozaman transferi yapıyorlar.
Amin canım inşallah Rabbim bu güzel duyguyu banada yaşatır ilk denemede hevesim kursağımda kaldı ama umudumu kaybetmiyorum,teşekkür ederim canım

Ben de dün transfer oldum
Dün bütün gün uzandım
Bugun de aynı şekilde
Sadece wc kalkıyorum

X