Dolandırıldım

Ellliiiff

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2017
7
1
40
Arkadaşlar merhaba. @neşeli ürünler adlı bir sıte den dıreksıyon kılıfı bırde dıkız ayna süsü istedim o kdr kalitesiz kı herseyı. Dıkız ayna süsümün verdiğim siparişle alakası yok çöp bildiginz yenısı gönderin dedm ustune bi ton hakaret işittm 1 aydır yollmadı. Hakkımı helal etmıyrm sizin de bilginz olsn sakın ola bu siteden birşey almayın.

Arkadaşlar merhaba. @neşeli ürünler adlı bir sıte den dıreksıyon kılıfı bırde dıkız ayna süsü istedim o kdr kalitesiz kı herseyı. Dıkız ayna süsümün verdiğim siparişle alakası yok çöp bildiginz yenısı gönderin dedm ustune bi ton hakaret işittm 1 aydır yollmadı. Hakkımı helal etmıyrm sizin de bilginz olsn sakın ola bu siteden birşey almayın.
Onun için almıyorum

Ticari itibarı zedeliyorsunuz

Site bu sorumluluğu almaz, konuyu kapatıp, sizi iptal eder.

Tüketici mahkemesi yazın adım adım tüm yollar çıkıyor.

İçim soğusun, kötüleyim diye düşünüyorsanız
Sakin olun,
Satıcının tarafına yararlı, bir belge ile alışveriş yaptınız, kendi iradenizle

iade gönderseydiniz.
Bana yenısını gonderıcem dedı bekledım 1 ay oldu ürünü sorduğumda da azarlıyor sankı borc istıyormusum gıbı. İstemıyorm daha kursagımda bıraktı hevesımı yenı araba almıştım. Helal etmıyorm bu yeterlı ona. Benm hakkım kımse de kalmadı onda da kalmıcak

Ticari itibarı zedeliyorsunuz

Site bu sorumluluğu almaz, konuyu kapatıp, sizi iptal eder.

Tüketici mahkemesi yazın adım adım tüm yollar çıkıyor.

İçim soğusun, kötüleyim diye düşünüyorsanız
Sakin olun,
Satıcının tarafına yararlı, bir belge ile alışveriş yaptınız, kendi iradenizle

Icım sogusun dıye yazmadım. Zorla almadım tabiki bana yaptıktan sonra özellikle resım atın dedm atmadılar. Tuketıcı mahkemesıne de başvuracağım. Buraya yazma amacım başka madurlar olmasın!!!

Bana yenısını gonderıcem dedı bekledım 1 ay oldu ürünü sorduğumda da azarlıyor sankı borc istıyormusum gıbı. İstemıyorm daha kursagımda bıraktı hevesımı yenı araba almıştım. Helal etmıyorm bu yeterlı ona. Benm hakkım kımse de kalmadı onda da kalmıcak

siz niye arayıp muhattap oldunuz ki. ft sı ile iade gönderecektiniz. oyalamış durmuş iade süreside geçmiş.

siz niye arayıp muhattap oldunuz ki. ft sı ile iade gönderecektiniz. oyalamış durmuş iade süreside geçmiş.
Aynen öyle oldu. Yenisini göndereceğiz dedı sonra kı sorduklarımda hakaret hep. Güvenmek ıstedım belkı de bnde satış yapıyorm hıc bır musterımı oyalamadlm. Kul hakkından korkarm. Insanları kendımz gıbı sanmak hata belkı de. Aslnda yapmam gerekn kargo geldgnde dırek bakıp parayı vermeden ıade etmek tı. Allah sorsun

X