Dokusu çok az olup 225 cc dual plan silikon taktıranlar

tanemkaran

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2023
10
0
36
Merhaba hanımlar 12 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum 2 çocuk annesiyim 1.58 boy 42 kg 35 yaşımdayım bildim bileli hiç göğsüm yoktu zayıflayınca dahada ufalmışlardı.zar zor çabalarımla eşimden izin aldım yıllardır hayalimdi.eşim çok karşıydı.bende asla büyük olmasın sadece iç çamaşırımı doldursun istedim.çünkü hep boşluk kalıyordu ve tşörtlerden meme ucum görünüyordu dekolte kısmından.doktorumada doğal olsun büyük olmasın diye tüm isteğimi anlattım.oda zaten zayıf olduğum için büyük olmaz dedi.225cc mentor dual plan yüksek profil takıldı.hocam 250 olsaydı bari dedim sığmadımı dedim oldu ama yanlardan biraz taştı içime sinmedi görüntü dedi.yani bunca yıl hayalini kurdum sanki şuan beni tatmin etmedi.üstten dolgun şuan inmedi tabi tam olarak.ama doktorum sana uygun vücut tipine diyor.çok ufalma oluyormu sonradan.

Evet küçülme oluyor keşke büyük taktırsaydınız
Yani cc ler ne kdr büyütür sonuç ne olur fikrim yoktu doktoruma güvendim bide korktum büyük olursa diye eşimle sorun yaşarım diye.yaptığı çizimlere ölçülerr göre en uygunun bu olduğunu söyledi.bugün kontrolüm vardı yumuşamış gayet iyyi dedi ama biraz stres yaptım bu konuyu

Yani cc ler ne kdr büyütür sonuç ne olur fikrim yoktu doktoruma güvendim bide korktum büyük olursa diye eşimle sorun yaşarım diye.yaptığı çizimlere ölçülerr göre en uygunun bu olduğunu söyledi.bugün kontrolüm vardı yumuşamış gayet iyyi dedi ama biraz stres yaptım bu konuyu
Sığmadı taştı dediyse inanın en doğru olanı bu boyut büyük olsun diye bu sefer çirkin bir görüntü olacaktı ama düşünürseniz şöyle bir durum okuyor ilkinde cep küçük oluyor ama büyütmek için tekrar ameliyat olmak isterseniz cep genişlemiş olduğu için daha büyük protez yerleştirebiliyorlar

Sığmadı taştı dediyse inanın en doğru olanı bu boyut büyük olsun diye bu sefer çirkin bir görüntü olacaktı ama düşünürseniz şöyle bir durum okuyor ilkinde cep küçük oluyor ama büyütmek için tekrar ameliyat olmak isterseniz cep genişlemiş olduğu için daha büyük protez yerleştirebiliyorlar
Sanırım oda o yapay ve kötü görüntüden tedirgin oldu birde büyük istemiyorum dedim diye gözünü korkuttum sanırım doktorun:) son muayenede 275 belki en fazla demişti ama o en ufağını takmış.ikinci bir operasyonu kaldıramam biraz zor oldu benim için hala tam düzeldim denemez

Sanırım oda o yapay ve kötü görüntüden tedirgin oldu birde büyük istemiyorum dedim diye gözünü korkuttum sanırım doktorun:) son muayenede 275 belki en fazla demişti ama o en ufağını takmış.ikinci bir operasyonu kaldıramam biraz zor oldu benim için hala tam düzeldim denemez
Evet doktorlar daha iyi biliyor güveniyorsanız doktorunuza içiniz rahat olsun takmayın kafanıza 🥰Şuan değil ama ileriki süreçte isterseniz öyle bir durum var

Arkadaşlar lütfen cvp verin 9. Günümdeyim kas üstü 315 protez takıldı ama çok gergin ve bedenime sıgmıyor gibi bazen baskı sürekli var bu durum nezaman geçer doktor normal diyor ama ben korkuyorum kapsül falan oluşurmu diye.bu durumu yaşayan var mı

Merhaba, şuan ne durumdasınız? Bende 15 güne ameliyat olucam meme dokum olduğundan dr um kas üstü yapacağını söyledi. 350-400 cc civaro uygub olacağını söyledi vücuduma ama amelyatta deniycekmiş

Arkadaşlar lütfen cvp verin 9. Günümdeyim kas üstü 315 protez takıldı ama çok gergin ve bedenime sıgmıyor gibi bazen baskı sürekli var bu durum nezaman geçer doktor normal diyor ama ben korkuyorum kapsül falan oluşurmu diye.bu durumu yaşayan var mı
Kas üstü bilemem ama kas altı için söyleyim en az 2-3 ay sürüyor bu durum

X