Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Dökülen Saca Ve Kepege Karsı Formül

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

blue_girl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
224
0
Arkadaşlar benım sacımda aşırı kepek vardı kalıp kalıp kepek dökülüyordu kepek olusmasının diger bir sebebıde suyun cok kıreclı olması bunu farkettim..Birde avuç avuç dökülüyordu ve cok mattı...
Bir komsu teyze var bana bır formül verdi cok basıt vede cok etkılı saclarım suanda cok saglıklı o matlık gıttı parlıyor kepekde kalmadı dokulmede
Size yapmanız gerekını soyluyeyım
5 Bardak suya 1 fincan sirke koyup karıstırıyorsunuz
Normal banyonuzu yapıp banyodan cıkmadan once bu karısımla sacınızı yıkıyorsunuz 1_2 dakika bekleyıp tekrar duşta sacı yıkayıp cıkıyorsunuz yapmanız gereken bu
sac kesınlıkle sırke falan kokmuyor bunu duzenlı her banyodan sonra yapın farkı goruceksınız

canım ya benımde saclarım cok asırı dokuluyr nasıl yapılıyr tam anlamadım sırkeyı soguk suylamı karıstırıyrsun ve ne sırkesı elmamı uzummu bıde sampuanlıyrmusun surdukten sonra Walla bana faydası olursa dıle benden ne dılersen:)

blue gırl nerelerdesinnnn seni beklemekteyizz ama daha acık istiyoruz tarifi...

Papatyaemel canım bıldıgımız normal suya sıcaklıgını sen ayarla sogukda olabılır ılıkta 5 su bardagı suya 1 fıncan sırke koyuyosun elma yada uzum sırkesı farketmez normal banyodan sonra cıkarken sacına bu suyu dokup saclarına yedır 5 dakıyka bekle sonra normal suyla durula okadar

yanlız her banyodan sonra bunu yap hem parlıyor hem kepek kalmıyor hemde dökülmesi bitiyor yanlız yılmayın sureklı yapın bunu ben ılk yapmamda sonucu aldım sızde farklı olabılır ama mutlaka etkı eder sirke şifadır zaten kuran_I kerımdede gecıyor bınbır derde şifa

bende de kepek var blendax ın kepege karsı sampuanını kullanıorum cok iyi gelio diger sampuanlara döndügümde direk kepeklenmeye baslıyor cunku.. tavsiye ederim gerci sizin saclara nasıl gelri bilmiorum cunku her kepege karsı sampuan aynı sonucu vermio diger markalar bende daha beter kepek yapmıstı gariptirki..

tavsiyeni uygulaamaya calısıcam ama bu konularda tembelim sanırım insalllah yılmadan yaparım.. bir de sirke sacı iice sert yapıp koku bırakmasın :S bu konularda da bilgilendirirmisin arkadasım..

paylasım icin tesekkurler bu arada..

X