doktorum bunları tavsiye etti

ssheker07

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
829
29
delikafadulden bugun gittim doktorumla görüşmeye...ilk olarak bana meme altı kesisi önerdi.meme ucunu pek tawsiye etmedgini,his kaybı olabilcegeni ve süt bezlerinin zarar görebeilecegini söyledi..kas altı olcak dedii.bu hem protezin dogal durması içinmiş ve pütürsüz yüzey dedi.. mentor veya eurosilicon kullanıyomuşş..high profil protez dedi bunu yaptıran oldu mu?meme daha dik duruyomuş bunda...iki gögsüm aynı olmadgı için birine 250cc digerine de 270 olsun dedi..bnde 300cc ye 270 olsun dedim=) doktorum ise olabilir fakat ameliyat sırasında denemem lazım dedi....şimdilik bilgiler bunlar..oooofffff kafam cok karıstıııııı napcammm bennnn ayrıca fiyat da 4250 olcak ii mi sizce kızlar?bi de bu fiyata meme ucuyla ilgili bi işlem daha dahil.ikisi aynı hizada degilde birini yukarı cekecek =( yarına kadar karar werip bildircem eger tamam dersem pazartesi olcak ameliyatımmmm :eek: :uhm:

benimkide high profil yandan bakınca daha büyük duruyor öyle olunca ayrıcam meme altı yapması daha iyi ama çok büyük isteme bence ben 225 cc yaptırdım kıyafetlerde hala çok büyük duruyor büyüklük arttıkça doğallıkta azalıyor bişeyi merak ettim neden dual plan değilde kas altı yapıyor?

benimkide high profil yandan bakınca daha büyük duruyor öyle olunca ayrıcam meme altı yapması daha iyi ama çok büyük isteme bence ben 225 cc yaptırdım kıyafetlerde hala çok büyük duruyor büyüklük arttıkça doğallıkta azalıyor bişeyi merak ettim neden dual plan değilde kas altı yapıyor?

canımmm dual plan ne? bilmiorum ben :kedi: kas altı yapması meme dokusu tam olarak yeterli degil dedi ve ilerleyen zamnlarda kas altı daha dogal durur dedi

canımmm dual plan ne? bilmiorum ben :kedi: kas altı yapması meme dokusu tam olarak yeterli degil dedi ve ilerleyen zamnlarda kas altı daha dogal durur dedi

dual plan hem kas altına hem meme altına koyuluyor demekki bende varmış meme dokusu, çok sevindim senin adına yaptırdıktan 1 ay sonra düşündüğünde önceki haline vah zavallı ben diye bakıcaksın yani bana öyle olmuştu :eek:

dual plan hem kas altına hem meme altına koyuluyor demekki bende varmış meme dokusu, çok sevindim senin adına yaptırdıktan 1 ay sonra düşündüğünde önceki haline vah zavallı ben diye bakıcaksın yani bana öyle olmuştu :eek:

ya tek bi kafamı karıstıran sey war o da kapsül sorunu..bu kas altında cok daha nadir görülüyomuş.. ciddi anlamda kapsül problemi olursa cıkartmak lazımmış protezii..ve extradan ücret demek ya bn tekrar ödeme yapamam ki yaaa bi bu aklıma takıldı..

aynı zamnda meme bası ceverisini ikisi aynı dogrultuda degilmiş benm arada 3 mm falan fark war cok belli olmuyo ama dr protez olunca bu 5_6 mm e cıkabilir dedi.bu seklde görüntü kötü olurmuş.benm bi de meme halkası kenarından kescek we ikisini aynı dogrultuda yapcak...yaptıran oldu mu hiç?

X