doktora çok sinirlendim

Tamamdrdik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
461
113
24
kan aldırdım idrara da baktılar
Demir eksiklığı yazıyordu kağıtta birde keratin düşüktü doktor hiçbişey yapmadi sende bişey Yok dedi kilomu göstermiyorum halbuki yüzüme baktı kansız sandım seni ama demekki cilt rengin öyle dedi hiçbişey yok dedi yolladı çok sinirlendim
İştahım yok dedim metabolizmam hızlı dedim Yok bişeyin temiz tahliller dedi ben napayım

Demir seviyen sınırdaysa ondan ilaç yazmamıştır. Genelde doktorlar zayıflık için bişey önermiyorlar. Ama iyi iletişim kurabileceğin bir diyetisyen bulursan sağlıklı ve düzgün kilo alırsın. Ben 27 yaşındayım bir çocuğum var ve şimdiye kadar olamadığım kilolara geldim hemde Online diyetle. Bütün ilaç gıda takviyesi vs kullanan biri olarak söylüyorum en kesin yol doğru düzgün yemek yiyerek diyetisyen kontrolünde kilo almak

Demir seviyen sınırdaysa ondan ilaç yazmamıştır. Genelde doktorlar zayıflık için bişey önermiyorlar. Ama iyi iletişim kurabileceğin bir diyetisyen bulursan sağlıklı ve düzgün kilo alırsın. Ben 27 yaşındayım bir çocuğum var ve şimdiye kadar olamadığım kilolara geldim hemde Online diyetle. Bütün ilaç gıda takviyesi vs kullanan biri olarak söylüyorum en kesin yol doğru düzgün yemek yiyerek diyetisyen kontrolünde kilo almak
Diyetisyene gidecektim ilk önce dahiliyeye gittim diyetisyene gitmedim. Şimdi diyetisyene gitsem o dahiliyeden aldığım sonuçları göstersem olurum. Yoksa kendisi dahiliyeye yollarmı beni

Diyetisyene gidecektim ilk önce dahiliyeye gittim diyetisyene gitmedim. Şimdi diyetisyene gitsem o dahiliyeden aldığım sonuçları göstersem olurum. Yoksa kendisi dahiliyeye yollarmı beni
Aldığın sonuçlarla birlikte gitmen yeterli. Kan değerlerinde sıkıntı olsaydı zaten doktor söylerdi ilaç yazardı. Sen diyetisyene götür sonuçlarını liste verir. Yalnız ben iştahsızım çok yemeğe birden yüklenmeyin yiyemem diye belirtmezsen çokkk dolu bir liste veriyorlar ona göre söyle

X