Çocuk Hastalıkları doğuştan çarpık ayak pes ekinovarus yardım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Asil1407

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2018
1
0
39
3 aylık oğlumda tek ayakta doğuştan pes ekinovarus var. çok şükür 5 alçı ile ameliyatsız çarpık ayak ponseti cihazına geçtik. tek ayakta ama sabitleyebilmek için iki ayaktan ortez ile bağlı. yaptığım araştırmalarda tekli ortez cihazlarıda varmış ve ingiltereden getiriliyormuş. aranızda tekli kullanan var mı. ne şekilde getirttiniz. yardımlarınızı bekliyorum.

3 aylık oğlumda tek ayakta doğuştan pes ekinovarus var. çok şükür 5 alçı ile ameliyatsız çarpık ayak ponseti cihazına geçtik. tek ayakta ama sabitleyebilmek için iki ayaktan ortez ile bağlı. yaptığım araştırmalarda tekli ortez cihazlarıda varmış ve ingiltereden getiriliyormuş. aranızda tekli kullanan var mı. ne şekilde getirttiniz. yardımlarınızı bekliyorum.
Allah şifa versin benim bebeğime de çarpık ayak sendromu konuldu ve sadece bu yüzden zihinsel engelli olabilir diye amniyosentez istediler sizde böyle bi durum oldu mu

Ben de aynı tanıyı aldım yıkıldım ayrıca 3 hafta geriden geliyor dediler size eşlikneden başka anomali var mıydı amniyosentez önerdiler kafam çok karışık

X