Doğum sonrası kilolarımı vermeye başlıyorum..

Malenkigh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
5
2
27
Herkese merhaba,
Bu konuyu aslında kendime de bir nevi günlük olması için açtım, Nisan ayında doğum yaptım 2.5 aylık bebeğim var şu an 112 kg'dayım ve bir an önce zayıflamak istiyorum hem sağlığım hem görüntüm için. Küçük küçük hedefler koyarak ilerleyeceğim son hedefim 64 kg olsa da ilk hedefim 100 kg olmak. Boyum 165. Yarından itibaren buraya gün içinde yediklerimi neler yaptığımı da yazacağım, benimle beraber zayıflamak isteyenler de buraya yazabilir birbirimize motivasyon sağlayabiliriz. Sevgiler :)

Herkese merhaba,
Bu konuyu aslında kendime de bir nevi günlük olması için açtım, Nisan ayında doğum yaptım 2.5 aylık bebeğim var şu an 112 kg'dayım ve bir an önce zayıflamak istiyorum hem sağlığım hem görüntüm için. Küçük küçük hedefler koyarak ilerleyeceğim son hedefim 64 kg olsa da ilk hedefim 100 kg olmak. Boyum 165. Yarından itibaren buraya gün içinde yediklerimi neler yaptığımı da yazacağım, benimle beraber zayıflamak isteyenler de buraya yazabilir birbirimize motivasyon sağlayabiliriz. Sevgiler :)
Umarım zorlanmadan verirsiniz, kaç kilo ile hamile kaldınız, geçen sene tek öğün diyeti ile 1,5 ayda 8 kilo vermiştim, diğer diyetler ile kilo veremiyorum

Umarım zorlanmadan verirsiniz, kaç kilo ile hamile kaldınız, geçen sene tek öğün diyeti ile 1,5 ayda 8 kilo vermiştim, diğer diyetler ile kilo veremiyorum
Teşekkür ederim 🙏🏻 93 ile kaldım 116 ile doğuma girdim doğumdan 1 ay sonra 105 indim ama sonrasında aldım tabi. Emzirdiğim için çok sıkı bir diyet yapmayacağım umarım verebilirim

Evett bugün neler yedim paylaşıyorum
Sabah 10.30 gibi kahvaltı yaptım 2 dilim kızarmış ekmek 1 dilim peynir domates ve biber yedim 1 bardak çay ile
Öğlen 1 bardak rezene içtim
Öğleden sonra 1 adet probis yedim
Akşam yemeğinde tavuk fileto çıtır fırında yağsız yedim.
3 lt su içtim son bir bardak türk kahvesi içip günü kapatacağım.

Bugün sabah yulaflı fındık ezmeli ve ahududulu kahvaltımı yaptım 1 kase sütle. Arada 7 badem sonrasında 1 fincan türk kahvesi öğleden sonra yarım mısır yedim. Akşamda ızgara köfte biraz bulgur pilavı yedim ve günü kapattım.

Evett bugün neler yedim paylaşıyorum
Sabah 10.30 gibi kahvaltı yaptım 2 dilim kızarmış ekmek 1 dilim peynir domates ve biber yedim 1 bardak çay ile
Öğlen 1 bardak rezene içtim
Öğleden sonra 1 adet probis yedim
Akşam yemeğinde tavuk fileto çıtır fırında yağsız yedim.
3 lt su içtim son bir bardak türk kahvesi içip günü kapatacağım.
Emziriyorsanız aslında emziren anne diyeti yapsanız daha iyi olur. 2.5 ay diyete baslamak için cok erken. Kilonuz çok fazla verilemeyecek bir kilo değil. Sabahları mutlaka yumurta yiyin. Bir de yine emziriyorsanız rezene çayını artık önermiyorlar. Ben bebeğim 6. ayı geçtikten sonra diyetisyene gitmiştim. Farklı sıkıntılardan devam ettiremedim ama yeniden baslamayı düşünüyorum.

Emziriyorsanız aslında emziren anne diyeti yapsanız daha iyi olur. 2.5 ay diyete baslamak için cok erken. Kilonuz çok fazla verilemeyecek bir kilo değil. Sabahları mutlaka yumurta yiyin. Bir de yine emziriyorsanız rezene çayını artık önermiyorlar. Ben bebeğim 6. ayı geçtikten sonra diyetisyene gitmiştim. Farklı sıkıntılardan devam ettiremedim ama yeniden baslamayı düşünüyorum.
Merhaba teşekkür ederim emziren anne diyeti için de liste bekliyorum gelecek Cuma günü şimdilik kendim bildiklerimle yapıyorum. Rezene sevdiğim için içiyorum ama yine de söylediklerinizi dikkate alırım❤

X