Doğum sonrası kilo problemi. Online diyetisyen önerisi lütfen

Beyrun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2020
904
780
Merhaba yardıma çok ihtiyacım var. Buraya yazmak geldi aklıma. 58 kilo ile hamile kaldım, 88 kilo doğuma girdim. Bebeğim 3.5 aylık oldu. 4240 doğmuştu. Ben 83 oldum doğumdan sonra vee haaallllaaa 83üm.
25 kilo aldım.
Ayak tabanlarım ağrıyor yürürken, kiloyu vucudum kaldırmıyor. Hep çok yorgunum. Kan testlerimde her şey normal. Doktor kilodan dedi. Resmen bebeğimle ilgilenmemi etkiliyor.
Ve gitmiyor kilo. Yani ne yapacağımı şaşırdım biraz. Fiziken etkilemese tamam önemsemicem de sağlığımı tehdit edecek belli.
Çok acil online diyetisyen önerisinde bulunur musunuz?
Ben de araştırıp seçim yapacağım.

Yardım eden herkese çok teşekkür ederim

Bebeğim 6bucuk aylık ben de hala aynıyım sadece son 1 ayda 1-2 kilo gitti dahası olmuyor. İş düzenden geçiyor aslında: düzenli beslenme, düzenli uyku, düzenli hareket ki hiç biri bende yok :KK53:

Merhaba yardıma çok ihtiyacım var. Buraya yazmak geldi aklıma. 58 kilo ile hamile kaldım, 88 kilo doğuma girdim. Bebeğim 3.5 aylık oldu. 4240 doğmuştu. Ben 83 oldum doğumdan sonra vee haaallllaaa 83üm.
25 kilo aldım.
Ayak tabanlarım ağrıyor yürürken, kiloyu vucudum kaldırmıyor. Hep çok yorgunum. Kan testlerimde her şey normal. Doktor kilodan dedi. Resmen bebeğimle ilgilenmemi etkiliyor.
Ve gitmiyor kilo. Yani ne yapacağımı şaşırdım biraz. Fiziken etkilemese tamam önemsemicem de sağlığımı tehdit edecek belli.
Çok acil online diyetisyen önerisinde bulunur musunuz?
Ben de araştırıp seçim yapacağım.

Yardım eden herkese çok teşekkür ederim
Ben instagramda ... adlı bir instagram hesabının diyetisyenleri ile çalışıp çok verimli bir süreç geçirmiştim. Yanlış hatırlamıyorsam 2 ayda 10 kg karar kilo vermiştim ve hiç aç kalmadan, hem de 2 diyetisyen ilgileniyor sizinle, bakmanızı öneririm

Son düzenleyen: Moderatör:
X