Doğum Günüm

yok canımm ya bugünlerde meşgul ama bu bahane değil kesinlikle
etrafımda dönüp duruyo ama yüz vermiyorum çok kırıldım...

Bu konuda sen haklisin ve tarafini tutuyorum canim, ama esinde bayaga anlamis hatasinin farkini ve bu ona iyice bir ders olmustur bundan sonrada unutacagini sanmiyorum. Kulagina küpe al ders olsun ona :) Lütfen araniz acilmasin, ama senin durumunda olsam bende alinirdim. Bak sana kendimden bisey anlatayim, bundan 2 yil önce esim dogum günüme bir kac gün kala hep soruyordu hediye ne istiyorsun ne alayim diye, bende gönlünden ne koparsa ama o kadar yükseklere kacma demistim allaha sükür eksik biseyim yok dedim. Gün geldi catti, benimki ayni senin kocis gibi unutmus, aslinda unutmamis ama o ara cok mesgul oldugu icin hediyeyi ikide bir ertelemis, sonra cat kapi zamani gelince bana benzin istasyonlarinda satilan cicekten alip gelmis. Ben sasirdim, diyorum hadi hadi ¨suprizin var senin unutmadin diyorum saka yapiyorsun diyorum. Baktim durum ortada, allahim suratimin sekli bi degisti ayni senin gibi tavir yapmistim :) sonra demezmi sen bisey istemedinki, illa istemekmi lazim istesem ne anlami kalir, ilk defa senden gelecek hediye bekledim hep benim
istediklerimi almisti. Bu seferde gönlünden kopan olsun dedim, hayda adam takmamis bile.

ufff canım ya benim ki bu konuda gerçekten çok duyarsız az önce içerden bi de bağırıyo ( ben salona geçtim konuşmuyorum ) böyle günleri hepten kaldırsak ben hepsini aklımda tutamıyorum diye...
telefonum sabahtan beri susmadı mesajlar falan... bi tek kocam kutlamadı ...
herkes unutsa bi o hatırlasa tercihimdi...
desteğin için sağol canım...

Seninkide biraz inatcimi ne? Insan hata yapa bilir, hatasiz kul olmazda bide hatasini kabullenmiyorsa valla ne diyim artik. Insallah gönlünü almak icin biseyler yapar diye umut ediyorum ben yinedena.s.

ay valla bilmiyorum başıma ağrı çıktı...ya test de negatif çıktı zaten ....
rüyamda tavuk görmüştüm ben haftasonu tabirine baktım önce biraz üzüntü sonra sevinç mutluluk refah düzenli aile hayatı diyodu...
umarım rüyam çıkarda ...
sen testi tekrarlıcan mı bu arada...

canım daha şimdi girebildim nete sonucunu gördüm ne olur üzme kendini hem belki testte çıkmamıştır geç döllenme falandır.böyle değilse bile üzme kendini lütfen çokzor biliyorum ama birgün eminimki gelecek sana miniğin.:Saruboceq:

ay valla bilmiyorum başıma ağrı çıktı...ya test de negatif çıktı zaten ....
rüyamda tavuk görmüştüm ben haftasonu tabirine baktım önce biraz üzüntü sonra sevinç mutluluk refah düzenli aile hayatı diyodu...
umarım rüyam çıkarda ...
sen testi tekrarlıcan mı bu arada...

Olur insallah canim, her aile ortaminda böyle münakasalar yasanir, yeterki bunu uzatmadan ve abartmadan kapata bilmek. Insan hatalari ile olgunlasir ve daha iyi bir insan olmaya calisir, esinin tavri sanki cok mahcup olmus gibime geldi ama suan itiraf edemiyor belki sen ona öküz dedin ya :) onu hazmetmeye calisiyordur sonra kendini sana affedirecektir süprizzzzz suan sen cok duygusal ve hassas´sin. Patlamaya hazir bomba gibisin, esinde dogum gününü unutmakla bombanin ipini cekmis oldu. Aksilik ya herseyde üst üste gelir :)

Negatif diyor canim, saglik olsun umutlar gelecek aya tasindi

canım daha şimdi girebildim nete sonucunu gördüm ne olur üzme kendini hem belki testte çıkmamıştır geç döllenme falandır.böyle değilse bile üzme kendini lütfen çokzor biliyorum ama birgün eminimki gelecek sana miniğin.:Saruboceq:

malesef canım ... inş. geç döllenme olmuştur...

X