Güneş Kremleri Doğal Yağlarla Bronzlaşmak

Güneş kremleri, bronzlaşma

DevrimGzde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2006
178
2
zeytin yağı, kakao yağı, portakal yağı, ceviz yağı, avakado yağı , susam yağı nı karıştırıp kullanınca hem güneştem koruyormuş hem de doğal bir brozluk sağlıyormuş

ben sadece seytin yağıyla denedim güzel oluyor

bir zararı var mıdır acaba fikri bilgisi olan varsa lütfen yazsın

kakao yagi cok iyi diye okudum forumda denemek lazim gercek mi degil mi diye yerimseniben

Bronzlaşmak İçin Bitki Yağları - 1

Ceviz yağı
Kakao yağı
Kayısı yağı

Eşit şekilde karıştırılarak vücuda sürülür.

* * *

Bronzlaşmak İçin Bitki Yağları - 2

Havuç yağı
Fındık yağı
Badem yağı

Eşit şekilde karıştırılarak vücuda sürülür.....................................................................................................
Denemekte yarar var kızlar etkılı formullermıs bunlar.:icecream::icecream:

ben kakao yağı kullandım gecen yaz.. bıkını gıymıştım.. hayla bıkını izlerı war..
yanı baya bi bronzlatmış.. sağlıklı olmasına gelınce guneşe karşı çok hassas olmama rahmen gecelerı yatarken bıle bı ağrı yada yanma hissi hissetmedım..
çokda gzl kokuyo.. bazıları parfumumu soruyodu.. hafif şeker kokuyo ve ozellıkle gencler için tatlı kız hissi verıyo.. çıkolata kkokusuyla dolaşmak çok zevklı ve çok ucuz :KK70:

trek rahatsz olduğum tarafı bazı cıkolata yağları çok yapış yapış oluyo.. saclarım acıkken falan çok rahatsız oluyorum o sıcak havada yapış yapış..
ama deneyın derim.. bı arkadasımda kabızlık şurubu kullan demıştıde guneşten koruduğunu sanmıyorum :KK66:

X