Dogal veya organik ürünler

escuer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
474
312
Merhaba herkese, ben yavas yavas kimyasal olmayan kozmetiklere yönelmek istiyorum. Temizlik, makyaj, cilt bakimi, kisisel hijyen icin ürünler tavsiye edebilirmisiniz? Komple degistirecegim ne varsa evde

ben ve birçok arkdaşım tüm ürünlerimizi yıllardır .. organikden alıyoruz biraz incele tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese, ben yavas yavas kimyasal olmayan kozmetiklere yönelmek istiyorum. Temizlik, makyaj, cilt bakimi, kisisel hijyen icin ürünler tavsiye edebilirmisiniz? Komple degistirecegim ne varsa evde
3 yıldır ersağ kullanıyorum evimde. Temizlik, kozmetik, son dönemlerde gıda takviyesi olarak. Siz kendiniz araştırın isterseniz, çünkü ben anlatırsam reklam olarak algılanabilir. İçinize sinerse kullanırsınız. Ben memnunum. Ama ersağ ya da başka kimyasal içermeyen ne kullanırsanız kullanın, kimyasal içerenler kadar büyük etki beklemeyin. Biraz uğraştırıcı oluyorlar, sağlık için değer mi ? Bence değer.

rossmanda alterra diye bi marka var. hamile kaldığımda bi kaç kremini ve şampuanını aldım. fakat hamilelik biraz hassasiyet yapıyo malum kokusundan ötürü ben kullanamadım (kötü kokmuyor ama ben hoşlanmadım) anneme verdim. annem çok severek kullanıyor. bakabilirsiniz

X