Doğal kefir tanesi satıyorum!!

ymsrnv

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2011
273
116
Evde kendi kefir mayasının artması nedeniyle fazla olanları buzdolabı poşetinde buzlukta saklamaktayım. İsteyen olursa istanbul içi satış yapıyorum.

Merhaba, nasıl ulaştırabilirsiniz bana kefir mayasını? Herhangi bir bozulma olmaz değil mi? Son olarak fiyatı nedir?

Bu kefir tam olarak ne işe yarıyor? zayıflamak için iyi olduğunu duymuştum da başka ne faydaları var ?

Bu kefir tam olarak ne işe yarıyor? zayıflamak için iyi olduğunu duymuştum da başka ne faydaları var ?
Merhaba,
Kefir sinirimi ve bağışıklık sistemini güçlendirir.
Antibiyotik etkisiyle iltihaplı hastalıkların tedavisine yardımcı olur Fazla tuzun ve ödemin atılmasına yardımcı olur Bağırsakları temizler, bakteri ve mikropları öldürür Sindirime iyi gelir, kabızlığı önler Mide ülserinin tedavisinde kullanılır Sinüzite iyi gelir Enfeksiyonlu hastalıklarının tedavisinde kullanılır Kolesterolü düşürür Kanserin oluşmasını ve ilerlemesini önler Kanserli tümörlerin gelişimini durdurur İçerdiği A vitamini ile göz sağlığına katkıda bulunur Güçlü kemikler ve dişler için önerilir Kalp sağlığını korur Karaciğere faydalıdır Harici olarak kullanıldığından egzama tedavisine yardımcıdır Cilde sürüldüğünde sivilce oluşumunu önler Şişkinliği önler Cilt mantarı tedavisine yardımcıdır Mide kramplarını hafifletir Akciğer enfeksiyonlarına karşı kullanılır

X