Saç Bakım Ürünleri Doal keratin sütü. Para tuzağı!!!

ZehranurHifa

🌺Ehl-i Saadet. Nur İslamdan ayrılmadıkça..☝️🌺
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2015
2.164
8.705
Günde sadece birkaç tel dökülen saçlarımı yumak yumak döktü hemde üç dakika bile bekletmediğim halde!!. Sadece 5 kullanımda güzelim saçlarım yarıya indi. Asla tavsiye etmiyorum.. Ve verdiğim parayıda helal etmiyorum... Evet yumuşattı ama kel olma yolunda son gaz ilerlettikten sonra yumuşamasının alemi ne ? Zeytin yağı kullansak hem daha uygun hemde sağlıklı.. Çok sinirliyim.

Kizlar , böyle şeylere para vermeyin
Ben mesela yağ bakımı artık asla yapmıyorum çünkü oda saçımi döktu zamanında herkesecok iyi gelir ama bana asla iyi gelmiyor. Naçizane tavsiyem, beslenmenizi vitamin değerlerinizi gözden geçirmeniz
Birde şampuan saç kremi ve serumunuz mutlaka olsun
Daha fazlasına ihtiyaç yok , tabi iyi ürünler kullanın böyle ünlülerin reklam yaptığı dandik markaları degil

Kizlar , böyle şeylere para vermeyin
Ben mesela yağ bakımı artık asla yapmıyorum çünkü oda saçımi döktu zamanında herkesecok iyi gelir ama bana asla iyi gelmiyor. Naçizane tavsiyem, beslenmenizi vitamin değerlerinizi gözden geçirmeniz
Birde şampuan saç kremi ve serumunuz mutlaka olsun
Daha fazlasına ihtiyaç yok , tabi iyi ürünler kullanın böyle ünlülerin reklam yaptığı dandik markaları degil
Bende 80 tl diye adam zannettim :KK43:

Bende 80 tl diye adam zannettim :KK43:
Alma canim hiç gerek yok. Mesela Yves Rocher , urban care, Live clean alabilirsin. Bütçe olarak aralarında en uygunu Yves . İndirimlerde 20 TL civarına düşüyor.sac kremi olarak ben bitkisel kullanıyorum yine. Duştan sonra da saç sütü kullanabilirsin glissin indirimlerde 10₺ oda her duş sonrasi 2 fisfis yapsan 3 4 ay gider rahat. Önemli olan beslenmen dikkat et böyle reklam ürünlerden de uzak dur

Kardeşimde aldı kullaniyo bide pahalı bisey abla hiç yararı yok diyo bi daha almayacak, boşuna verdim o kadar para ona diyo, kızlar almayın bence.

Alma canim hiç gerek yok. Mesela Yves Rocher , urban care, Live clean alabilirsin. Bütçe olarak aralarında en uygunu Yves . İndirimlerde 20 TL civarına düşüyor.sac kremi olarak ben bitkisel kullanıyorum yine. Duştan sonra da saç sütü kullanabilirsin glissin indirimlerde 10₺ oda her duş sonrasi 2 fisfis yapsan 3 4 ay gider rahat. Önemli olan beslenmen dikkat et böyle reklam ürünlerden de uzak dur
Glissin ürünlerinden de kullanıyorum hakikaten keşke almasaydım..

Doal keratin şikayet sitesine baktım kızlar şikayetler havada uçuşuyor makas ile kesilmiş gibi parça parça dökülmüş kullananların saçları...
Tuhafıma giden ise bn şikayetleri okurken sizin ile 35 kişi daha okuyor yazması idi çok mağdur var :KK64:
Üzerinde içeriği bile yazmayan ürünü nasıl saçına sürdün canm ya üzüldüm
Bnde gliss kullanıyorm memnunum başka maceraya gerek yok bence saçınızın kimyası ile çok oynamayın her ay boya açma işlemleri öldürür saçı ki zaten ölüye kamufle yapar bu tür ürünler ama sadece gerçekten profesyonel olanlar bu sütmüş şuymus buymuş kocaman bir yalan Bi de şu liquid keratin var tam sahtekarlar sakın uzak durun..

Ben bir şey alamadan önce önce buraya sonra eksi sözlüğe sonra da şikayetvar'a bakıyorum. Şimdi trendyoldaki yorumlarda faydalı oluyor bazen. Kendi sitelerinde olumsuz yorumları yayınlamıyorlar zaten. Tecrübellerinizi paylaştığınız için teşekür ederiz.

X