Diyetteyken kilo vermeye yardımcı olacak ufak tüyolar!!!

zakkumya

Suskunum Sana!!!
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2010
163
0
Merhaba kızlar burda olduğumdan anlaşılcak üzere diyetteyim:)
Evlendikten sonra 8 kilo aldım ve onları vermeye karar verdim daha 4 gün oldu 1 kilo vermişim:)
Sizlere yardımcı olacağını düşündüğüm ve benimde uyguladığım ufak tiyoları sizle paylaşmak istedim..
Her sabah ılık ve çok az limon suyu damlatılmış bir su bardağı suyu içiyorum ve mekik çekiyorum mekik sayısı direncinize göre değişebilir...
Kahvaltımı iş yerinde yapıyorum bu zaman aradan süre geçmiş oluyor..
İş yerinde kesinlikle asansör kullanmıyorum hep merdiven kullanıyorum genelde de 6. katta işim oluyor:)
Gün içerisinde su ve sulu şeyler tüketmeye özen gösteriyorum..
Midemi boş bırakmıyorum..
Tuz ,yağ,şeker ve beyaz ekmek kesinlikle tüketmiyorum..
Akşam 40 dk. muhakkak platesimi yapıyorum...
Her duşta muhakkak karın ve basen bölgesine masaj yapıyorum..
Kabak lifiyle 2 3 dk. ovuyorum...
Ve en önemlisi eğer aklıma tatlı ve dayanamayacağım bi yiyecek gelirse hemen yemek kitaplarına yada internete sarılıp tatlı pasta tariflerine bakıyorum tariflerini inceliyorum ve bi bakıyorum aklımdan gitmiş bile :))) Ben bunları deniyorum biraz yavaş kilo vericem fakat daha sağlıklı olacağına inanıyorum umarım size de yardımcı olur...

merhaba arkadaşlar bende diyete başladım ılık ve çok az limon suyu damlatılmış bir su bardağı suyu yazmış bir arkadaş ne işe yarıyor birde ben bebek istediğim için plates yapamıyorum yediklerime dikkat ediyorum ve her gün 40 dk ka kadar yürüyorum bazen 30 da oluyor eve gelincede bir kaç bacak hareketi yapıyorum

ben de bi verebilseydim o kiloları biraz veriyorum sonra hop geri alıyorum :KK43:(:-)84:

merhaba arkadaşlar bende diyete başladım ılık ve çok az limon suyu damlatılmış bir su bardağı suyu yazmış bir arkadaş ne işe yarıyor birde ben bebek istediğim için plates yapamıyorum yediklerime dikkat ediyorum ve her gün 40 dk ka kadar yürüyorum bazen 30 da oluyor eve gelincede bir kaç bacak hareketi yapıyorum

plates yapmakla bebek istemenin ne alakası var anlayamadım ?
hamileler bile plates yapıyor..

daha önceden plates yapan bayanlar hamileyken plates yapabilirler ayrıca hamile platesi çok ayrı birşeydir normal plates gibi değildir zayıflamak ve sıkılaşmak için yapılır plates.Hamile platesi ise doğuma hazırlanmak için rahim kaslarını güçlendirmek için yapılır ama dediğim gibi daha önce plates geçmişi olan bayanlar yapabilir hamileyken ben şimdi zayıflamak amacı ile yapıcağıma göre haliyle karnımı çekebildiğim kadarı içeri çekmek yada popo kaslarımı sıkabildiğim kadar sıkmak vs. gibi hareketleri yapmak durumunda kalıcam biz hamile kalmak isteyenler yada kendime adıma konuşayim 'belki bu ay hamileyimdir' diye düşündüğüm(üz) için sürekli bu hareketleri yapmam mantıken zararlı.İşte hamile kalmakla platesin bu alakası var...

X